All Categories

Де Х 2 на сині уламки ?

Де Х 2 на сині уламки ?

Search
Comments
Aug 10, 2023, 22:0908/10/23
09/13/20
159
Dron

Тут головне, що кожна подія раз у 3 тижні та все можно прорахувати на роки вперед. Ну, окрім віпадкових подій посеред тижня (але це вже інша історія).

Дякую !

Aug 10, 2023, 22:3308/10/23
Aug 10, 2023, 23:16(edited)
09/13/20
159

https://www.youtube.com/watch?v=yIsqcF-BeyU

Ось тут на 18 хв. 50. сек можна побачити як людина выдкриває уламки під Х 2 на сині підчас події на злиття прислужника Брогні якого я тоді також скрафтив !

І зауважте скільки очок треба було набити тоді щоб отримати уламки скільки тепер і ще 

ДУЖЕ ЦІКАВИЙ ФАКТ ТОДІ ЗА ЧАС ОДНІЄЇ ПОДІЇ МОЖНА БУЛО ПОЛУЧИТИ ЧАСТКИ НЕ ОДНОГО ЯК ТЕПЕР ГЕРОЯ А ДВОХ ЩЕЙ ЗА 1 - 3 МІСЦЯ ДАВАЛИ ДОДАТКОВІ ЧАСТКИ А ТЕПЕР ЦІЛА ДУЛЯ !

Уявляєте чоловік  відкриває всьго 46 синіх уламків з яких йому невипадає жодної легендарки але він повністю закриває подію і отримує всі необхідні частки і не одного героя а відразу двух щей яких !

І ЗАУВАЖТЕ ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ ЩО ЗАРАЗ ВІДКРИВАЄ СИНІ ПІД Х 2 А НА ВИХІДНИХ БУДЕ ЩЕ Х 2 НА 

ТЕМНІ ВЖЕ В ІНШОМУ ПРИЗОВІ НА ТОГОШ ПРИСЛУЖНИКА БРОГНІ ТОБІШ ДВА Х 2 за один тижден в двох різних подіях 

ЩО ВИ МЕНІ БУДЕТЕ РОЗКАЗУВАТИ БАЙКИ ! 

FreezyModerator
Aug 10, 2023, 22:5808/10/23
04/21/22
201
_Галахард_

Ну що ж для особливо обдарованих почнем з матиматики : Злитя на Гнута відбувалось з 3 - 19 . 07

а злитя на Еміка з 3 - 17 . 08  тобіш перерва між злиттями не повних два тижня навідміну від того що хтось писав про два тижні , при неважкому підрахунку 2 повних злиття пройдуть протягом 45 днів 

ще раз 45 днів і два повних злиття на легендарних героїв ! а скільки Х 2 на сині уламки відбулось за цей періуд ? АЖ 1 ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА ! то яким чином я середньо статистичний гравець в теперішніх 

умовах маю виконувати івенти на злитя лег. героїв кли всі мас призови в основному під невигідний Х 10 де треб відкривати купу уламків і отрімувати дулю ! де набрати таку купу уламків ? 

Розробники вільні робити гру так, як вважають за потрібне. 

Перед Ґнутом було ще довше злиття на Лорайку. Також бери до уваги коли закінчуються самі події - в Ґнута вони тривають на 2 дні менше, ніж загалом злиття, в Еміка теж саме. Ти вважаєш х10 не вигідним - інші вважають вигідним, і в тому числі розробники. В події Масового призову, під яке і попадає х10, очки даються не за рідкість отриманого героя, тому чи там х2, чи х10, чи було б х100 на саму подію не вплине - там важливо відкрити певну кількість уламків на певну кількість очок. Ти можеш хоч зеленими всю подію закрити. І я вже пояснив чому х2 на сині - це не панацея, навіть для новачків.

І загалом ти не "маєш" виконувати будь-які події, а "можеш", тебе не заставляють. Купу уламків набрати - 5 синіх на ринку щомісяця, групова арена 1 синій щотижня, в сріблі ще і 1 войд кожних 2 тижні, Владика демонів має шанс на уламки щодня. Судна вежа з'явилась з того часу як ти закинув гру, там є кожного циклу і войди, і сакрали, з'явились Кланові Турніри в яких також є войди і сакрали, 1 синій щотижня безкоштовно в магазині, за вхід є уламки, за проходження Війн фракцій, за місії, випробування, завдання щотижня і щомісяця є стабільно уламки, турніри, події, донатні набори і ще інші джерела, які я не перечислив тут, бо їх багато і всі не згадаю зразу.

FreezyModerator
Aug 10, 2023, 23:3108/10/23
Aug 10, 2023, 23:31(edited)
04/21/22
201
_Галахард_

https://www.youtube.com/watch?v=yIsqcF-BeyU

Ось тут на 18 хв. 50. сек можна побачити як людина выдкриває уламки під Х 2 на сині підчас події на злиття прислужника Брогні якого я тоді також скрафтив !

І зауважте скільки очок треба було набити тоді щоб отримати уламки скільки тепер і ще 

ДУЖЕ ЦІКАВИЙ ФАКТ ТОДІ ЗА ЧАС ОДНІЄЇ ПОДІЇ МОЖНА БУЛО ПОЛУЧИТИ ЧАСТКИ НЕ ОДНОГО ЯК ТЕПЕР ГЕРОЯ А ДВОХ ЩЕЙ ЗА 1 - 3 МІСЦЯ ДАВАЛИ ДОДАТКОВІ ЧАСТКИ А ТЕПЕР ЦІЛА ДУЛЯ !

Уявляєте чоловік  відкриває всьго 46 синіх уламків з яких йому невипадає жодної легендарки але він повністю закриває подію і отримує всі необхідні частки і не одного героя а відразу двух щей яких !

І ЗАУВАЖТЕ ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ ЩО ЗАРАЗ ВІДКРИВАЄ СИНІ ПІД Х 2 А НА ВИХІДНИХ БУДЕ ЩЕ Х 2 НА 

ТЕМНІ ВЖЕ В ІНШОМУ ПРИЗОВІ НА ТОГОШ ПРИСЛУЖНИКА БРОГНІ ТОБІШ ДВА Х 2 за один тижден в двох різних подіях 

ЩО ВИ МЕНІ БУДЕТЕ РОЗКАЗУВАТИ БАЙКИ ! 

Є різні типи злиття:

Є повністю з часток збираєш легендарного героя, там є за топ3 місця в турнірній групі додаткові частки. 

Є класичне злиття з героїв, де потрібно отримати з турнірів і подій рідкісних героїв, з яких потім робиш епічних і з тих епічних вже легендарного.

І є комбіновані, як дане злиття, де потрібно зробити епічних з часток, а з епічних вже легендарного.

А ще по різному буває, деколи 4 різних епіки і різні рарки на злитті, а деколи однакові 4 епіки і 16 однакових рарок. Коли комбіноване злиття як було на брогні і різні епіки, то також дають в деяких подіях частки двох різних епіків, але не по 25 часток і були за топ турнірів, останнє таке було не дуже давно на Лонатарила.

Ті самі 2500 очок на відео, як було до кількох останніх злиттів. Вроді би на Верховній Елейн, Ґнуту і можливо на Еміку в турнірі будуть вищі вимоги. І тут варто звернути увагу, що джерел уламків стало значно більше і вже давно, а вимоги тільки тепер почали збільшувати, буквально кілька місяців тому, і то не факт що в наступних також буде збільшено, може будуть ті самі 2500 очок на турнірі.

Він витягнув з цих 46 синіх:  7 епіків і 39 рарок = 7*250+39*10=2140 очок він отримав, 539 очок в нього вже було до відкриття. Це якраз середній результат з шансом на епіки 16% отримати з 46 синіх - 7 епіків. Мені щастило одного разу на х2 сині, я з приблизно 65 отримав аж 5 легендарних🙂, але це не середній показник аж ніяк) Часто бувають відхилення як в +, так і в -, така природа випадковості) Він міг і отримати лише 1 епік по гаранту з цих 46 в найгіршому випадку, тоді б не закрив цю подію. 

Aug 11, 2023, 06:2308/11/23
09/13/20
159

Ха - Ха вже як майже півтора години йде Х 2 на сині а його все нема тай нема ! щось пішло не так ;))

AlexUA_KhModerator
Aug 11, 2023, 06:5408/11/23
Aug 11, 2023, 06:56(edited)
02/11/20
1665
_Галахард_

Ха - Ха вже як майже півтора години йде Х 2 на сині а його все нема тай нема ! щось пішло не так ;))

Уважно читай Новини, х2 стартує о 8:00 по UTC. Наприклад по Україні - це +3, тобто об 11:00.

Я бачу автор не хоче розуміти мову конкретних аргументів, проте йому вже декілька разів дали відповіді на його пітання та повідомлення. Тема перетворується у флуд, тож її закриваю.

The topic is locked. You cannot post comments.