Всі Категорії

Рандомність призову і складність кімнат

Пошук
20 черв. 2026, 10:237 днів
20.08.19
7

Рандомність призову і складність кімнат

Доброго дня! Зіштовхнувся з проблемою проходження кімнати в судній вежі, а саме таємна кімната #12. Там 4 із 5 противників мають навичку оживлення, пасивка на усунення штрафів (Сифі 3шт) і щей пасивка у Криска на зменшення атаки і захисту...

Подивився на кращі команди, там МАЙЖЕ всі команди з Маріусом, або Маріус соло... Тому як пройти рівень середньостатистичному гравцю я не знаю, тому, що маючи як на мене непогану команду, я тупо впираюсь в безкінечний бій. Штрафами не допоможеш, бо Сифі все усуває пасивкою + накладає блок штрафів.

І коли я спробував знайти вирішення проблеми, я тупо вперся в кількість і якість моїх героїв. І тут ми переходимо в проблему #2


ВИПАДІННЯ ХОРОШИХ ГЕРОЇВ

я в грі з 2019 року. Приблизно на 1 рік закидав гру, а 6 років активно 1-2-3 години на день граю. Тобто закриваю завдання, якісь івенти, КБ і т.д. Так от за 6 років у грі в мене 42 легендарних героя, з яких 22 розробники давали безкоштовно в різному форматі. Тобто з уламків випало 19 героїв, бо Хі-мена я придбав за реальні гроші... А з цих 19 можливо 5 будуть корисними (можу відмітити разелварга, який закрив певні потреби). А решта, це просто непотрібний шлак. Окремо хочу відмітити якість безкоштовних героїв, накшталт Аліси, Мікеланджело, чи інших останніх безкоштовних героїв, вони дуже хороші герої атаки (крім Скелетора, зустрічалась часто думка, що він норм, але як на мене непотріб...) але героїв підтримки не дарують... це не скарга, а спостереження, ВДЯЧНИЙ І ЗА ЦЕ! Проблема в іншому:

І тут ми підходило до суті проблеми. Якщо не вливати реальні гроші, а гра позиціонується як FREE TO PLAY), то за 6 років активної гри в мене нема ні одного ультимативного чи універсального легендарного героя... Тому хочу запропонувати можливість вибору наступного героя (легендарного і епічного, думаю міфічного точно не дозволять...) Тобто, не змінювати шанси випадіння, чи ще щось. Тільки додати вибір на випадіння 10-го (як на мене оптимально) чи 20-го (занадто...) вибраного легендарного героя. І 50-го чи 80-го епічного. Тобто щоб можна було отримувати не тільки непотріб з кожної фракції, а також хороших чемпіонів з необхідними навичками. Дякую!

i


i


Перегляди
10
Коментарі
5
Коментарі
23 черв. 2026, 14:104 днi
11.03.20
1

Я проходжу такою командою без проблем на авто 

i


23 черв. 2026, 17:384 днi
20.08.19
7

Дякую! В мене є всі герої крім Квінта, а він, я так розумію головний в цій збірці... бо усуває бонуси, і ігнорує щити. З наявних в мене героїв, щось толкове вибрати не можу. Айліл краде і заміняє на негативні тільки деякі бонуси, а Генбо скорочує тривалість бонусів на 1 хід. Думаю, що цього недостатньо. Може порадите якусь пачку з доступних героїв, щоб не качати "непотріб"...


i


AlexUA_KhModerator
24 черв. 2026, 18:533 днi
11.02.20
2311
HeLboy000007

Дякую! В мене є всі герої крім Квінта, а він, я так розумію головний в цій збірці... бо усуває бонуси, і ігнорує щити. З наявних в мене героїв, щось толкове вибрати не можу. Айліл краде і заміняє на негативні тільки деякі бонуси, а Генбо скорочує тривалість бонусів на 1 хід. Думаю, що цього недостатньо. Може порадите якусь пачку з доступних героїв, щоб не качати "непотріб"...


i


Вітаю, дякую за фідбек. Якщо ми беремо саме цю кімнату, то тут потрібно проходити уроном. Як правильно ти зазначив, затяжний бій тільки на руку ворожим героям.
Арнорн, Якарл та інші ДД — правильний вибір, як і герої, що скорочують шкалу ходу, як-от Холодне Серце чи Людожер. Спробуй одягти найкращі артефакти на цих чемпіонів.

25 черв. 2026, 17:442 днi
20.08.19
7
AlexUA_Kh

Вітаю, дякую за фідбек. Якщо ми беремо саме цю кімнату, то тут потрібно проходити уроном. Як правильно ти зазначив, затяжний бій тільки на руку ворожим героям.
Арнорн, Якарл та інші ДД — правильний вибір, як і герої, що скорочують шкалу ходу, як-от Холодне Серце чи Людожер. Спробуй одягти найкращі артефакти на цих чемпіонів.

Дякую за пораду. І одразу підкажи хто з моїх непрокачаних героїв тіні має потенціал? Щоб не качати "непотріб". Дякую!

AlexUA_KhModerator
26 черв. 2026, 07:01Вчора
11.02.20
2311
HeLboy000007

Дякую за пораду. І одразу підкажи хто з моїх непрокачаних героїв тіні має потенціал? Щоб не качати "непотріб". Дякую!

В цілому, уже прокачаних героїв повинно вистачити. Але можна Людожера докачати: крадіжка шкали ходу на А2 дуже зручна не тільки на цьому рівні, а й на інших локаціях різного контенту (місто, ВФ і т. д.). Часто використовували Безликого - епічний герой Відступників своїм А3 ігнорує захист цілі, що практично ваншотить будь-якого героя. Він зараз не такий популярний, бо у фракцію додали сильних чемпіонів, хоча багато олдів проходили ВФ саме завдяки йому. Айліл теж зручний герой, але для розкриття потенціалу як ДД потрібні книги, без них шкода буде в середньому не дуже велика.
Інших краще качати вже за потреби.