Всі Категорії

Абсурд !

Пошук
14 черв. 2026, 15:1714.06.26
13.09.20
160

Абсурд !

Минулого місяця з трьох останіх Кланових босів випало лише 8 легендарних томів за цілий місяць, і я бачу що тенденція продовжується і цього ... я вже писав про порізані нагороди з КБ , в основному того що стосується сакралів , але я бачу що легендарні томи скоро наздоженуть сакрали ...

Проблема ось у чому : в нас злиття на нового легендарного героя проходить частіше ніж один раз на місяць на одного героя потрібно 12 - 14 томів ! Скажіть яким чином прокачувати героїв злиття ??? я вже не говорю про тих що можна отримати за вхід , і тих рідкісних що падають з уламків ???

Перегляди
11
Коментарі
1
Коментарі
15 черв. 2026, 17:0715.06.26
29.05.26
9

ох навіть незнаю ігра вроді зі старта акаунта говорить як робити злиття "Донать" бо як новачку дістати частки з масових призивів коли 1-2 кб не дуже щедрий на осколки і то ще не треба забувати про кланові турніри де треба зливати накоплені ресурси