Всі Категорії

Бракований Ак ?

Бракований Ак ?

Пошук
18 груд. 2023, 13:2118.12.23
13.09.20
159

Бракований Ак ?

Чи може хтось пояснити що відбувається на моєму акаунті ?

1. Вже другу неділю з 2 х останніх скринь 5 і 6  КБ невпало жодного сакралу і жодного лег тому вже 2 місяць з 5 КБ з 2 - х останіх скринь невпав жоден сакральний уламок ! хоча до того як я почав регулярно фармити остані скрині з 6 КБ 2 - 4 сакрали в місяць падали ! я помітив що така хрінь сталась після тго як я купив прпуск на Зену ... Що мені до того що я мучився збирав пачку, щоб забирати остані скрині з 5 і 6

КБ коли в мене виходить так що немає різниці чи ти фармиш 4 і 5 чи ти фармиш 5 і 6 ... почав фармити 6  кб 5 перетворився в точності на 4 а 6 на 5 ! Як так ?

2 . Нещодавно як дурак купив пачку міфік уламків злив дебіл 2 800 грн і під Х 2 відкрив ! як думаєте скільки получив Легендарних героїв ? Цілий 0 та щотам легендарки з 12 міфік шардів впав аж 1 фіговий епік, решта все 3 - х зірковий шлак ... це як розуміти ? Х 2 ? 80 доларів за Пана міцно рогого ? можете подумати що це я відкрив свої перші Міфіки ні з перших 9 більшість з яких куплені за реалні гроші , під 

Х 2  : 0 легендарок і 2 Сера Артеміджа ! все ... загалом відкрив понад 30 міфік уламків під Х 2 отримав 0 легендарок і 3 середніх епіка ! Це норм ?

За 2 роки гри з темних улавмків впала лише одна Лега за 2 роки ! карл ! 

З сакралів перша лега впала майже за цілий рік гри і це був дубль Аотара якого я передтим скрафтив на злитю ! тоді через це згорів  пукан і я закинув гру ... вернувся за рік щось змінилось ? НІ ! зіграв ще рік відкрив купу сакралів за ще рік знаєте скільки лег впало з сакралів аж 3 ! і то відкривав під гарант на другу, бо розумів що вже має впасти Лега по гаранту через те що вже довго нічого непадало впало ! 

Воєвода і бонусом Гнішак ... потім довго нічого непадало ... і ось нарешті по гарату звичайно впала чергова лега під Х - 2 знате яка шлаковий Елегіус ! ось і всі Леги з сакралів за 2 роки ! 

2 Роки гри і з сакралів маю аж 4 легендарних героя Аотара , Воєводу Гнішака і Елегіуса... шо норм ! в Мене на акаунті за 2 роки гри жодної топової Леги ! досих пір на арені змушений Юзати епічного Луа якого витягнув  2 роки тому ... 

І ЦЕ Я ДАЛЕКО НЕ ФРІТУПЛЕЙ ГРАВЕЦЬ ! ТЕПЕР ЖОДНОЇ КОПІЙКИ В ЦЮ ГРУ !

Перегляди
45
Коментарі
30
Коментарі
FreezyModerator
18 груд. 2023, 16:2518.12.23
18 груд. 2023, 16:25(відредаговано)
21.04.22
201

Привіт.

1. Немає гарантій на уламки з 5-6 кб, є лише шанс отримати їх, так само, як і легендарні томи.

5кб: 6,1% на сакральний уламок, 6,32% на легендарний том.

6кб: 13,67% на сакральний уламок, 10,62% на легендарний том.

Так, буває таке, що і по 2 тижні не падають сакральні уламки, у мене ось кілька днів тому перший сакральний уламок за 15 днів випав. Але якщо брати статистику за мої попередні місяці, то в місяць я з кб отримував по 13-16 сакралів. Це мені дуже пощастило, бо в середньому багато гравців отримують по 5-6 в місяць, принаймні вони так стверджують.

2. При х2 на легендарних героїв з Первовічних уламків шанс всього лиш 2%. Те що ти з 10 чи навіть 30 Первовічних уламків не отримав Легендарного героя - це, враховуючи ймовірності, нормально. Немає значення чи уламки куплені за реальні гроші, чи здобуті у ігрових активонстях - шанси від цього не змінюються. 

За 2 роки гри з темних улавмків впала лише одна Лега за 2 роки ! карл !  

В грі компенсація на уламки працює не за проведений час, а за кількість відкритих уламків. Гравці можуть грати так, що за 2-3 роки лише отримують Арбітра й проходять 20 поверхи підземель, б'ють лише 5 кб, не виконують ніяких подій з хорошими нагородами, тому в них героїв значно менше буде, ніж ті, що за 2 роки гри вже проходять майже весь контент у грі, бо вони отримують уламки з подій, Кланового Турніру, Турнірів, Вежі, базару Групової арени і т.д.

Ось моя колекція легендарних героїв за приблизно 1 рік 8 місяців. Я граю дуже активно і трохи везіння, тому ось так:

i

Якщо зсилатись на те, що я модератор і мені підкручують, то мушу вас розчарувати) Я модератор лише 4 місяці і з хороших героїв, коли я став модератором, отримав з уламків: Ротос (сьогодні зранку, з 201 синього уламку, тобто вже компенсація на гарант пішла), дубль Ельви під х10 з 19-го сакрала, Вальканен з 114 войда під х2, Харима під х10 з 190+ синього, але ще без компенсації і ще декілька героїв, але не згадаю точно.

Натомість, ще до того, як я став модератором я отримав з уламків 3 легендарних героя, не по гаранту (Ясновидиця, Бездушний, Арбітр другий). 

Але загалом я відкрив дуже багато уламків, граю абсолютно без донату. Скоро буде річниця рейду і буде персоналізоване відео з кількістю відкритих уламків. Напишеш тоді скільки в тебе відкритих уламків і порівняємо статистику)

Аотар не легендарний герой і його не було на злитті, принаймні від коли я граю, тому ти з кимось його плутаєш.

Варто записувати кількість відкритих уламків, щоб розуміти скільки ти відкрив якийсь проміжок часу чи коли буде гарант, щоб відкриватись під певні події.

18 груд. 2023, 16:3418.12.23
02.05.21
54

5,6 КБ падает? Если нет, то шансы на осколки в два раза меньше. Лут штука капризная.... Бывало по сакралу с 2 сундуков 6 кб, а бывало 2 недели без сакралов вообще. На длительном сроке это всё выравнивается.

В этой игре всё где-то куда то затянуто) На старом акке с войдов за 3 года выпала одна Венера, на твинке за 1,5-2 выпало 3 тёмных леги) 

18 груд. 2023, 16:5718.12.23
18 груд. 2023, 17:05(відредаговано)
13.09.20
159
Freezy

Привіт.

1. Немає гарантій на уламки з 5-6 кб, є лише шанс отримати їх, так само, як і легендарні томи.

5кб: 6,1% на сакральний уламок, 6,32% на легендарний том.

6кб: 13,67% на сакральний уламок, 10,62% на легендарний том.

Так, буває таке, що і по 2 тижні не падають сакральні уламки, у мене ось кілька днів тому перший сакральний уламок за 15 днів випав. Але якщо брати статистику за мої попередні місяці, то в місяць я з кб отримував по 13-16 сакралів. Це мені дуже пощастило, бо в середньому багато гравців отримують по 5-6 в місяць, принаймні вони так стверджують.

2. При х2 на легендарних героїв з Первовічних уламків шанс всього лиш 2%. Те що ти з 10 чи навіть 30 Первовічних уламків не отримав Легендарного героя - це, враховуючи ймовірності, нормально. Немає значення чи уламки куплені за реальні гроші, чи здобуті у ігрових активонстях - шанси від цього не змінюються. 

За 2 роки гри з темних улавмків впала лише одна Лега за 2 роки ! карл !  

В грі компенсація на уламки працює не за проведений час, а за кількість відкритих уламків. Гравці можуть грати так, що за 2-3 роки лише отримують Арбітра й проходять 20 поверхи підземель, б'ють лише 5 кб, не виконують ніяких подій з хорошими нагородами, тому в них героїв значно менше буде, ніж ті, що за 2 роки гри вже проходять майже весь контент у грі, бо вони отримують уламки з подій, Кланового Турніру, Турнірів, Вежі, базару Групової арени і т.д.

Ось моя колекція легендарних героїв за приблизно 1 рік 8 місяців. Я граю дуже активно і трохи везіння, тому ось так:

i

Якщо зсилатись на те, що я модератор і мені підкручують, то мушу вас розчарувати) Я модератор лише 4 місяці і з хороших героїв, коли я став модератором, отримав з уламків: Ротос (сьогодні зранку, з 201 синього уламку, тобто вже компенсація на гарант пішла), дубль Ельви під х10 з 19-го сакрала, Вальканен з 114 войда під х2, Харима під х10 з 190+ синього, але ще без компенсації і ще декілька героїв, але не згадаю точно.

Натомість, ще до того, як я став модератором я отримав з уламків 3 легендарних героя, не по гаранту (Ясновидиця, Бездушний, Арбітр другий). 

Але загалом я відкрив дуже багато уламків, граю абсолютно без донату. Скоро буде річниця рейду і буде персоналізоване відео з кількістю відкритих уламків. Напишеш тоді скільки в тебе відкритих уламків і порівняємо статистику)

Аотар не легендарний герой і його не було на злитті, принаймні від коли я граю, тому ти з кимось його плутаєш.

Варто записувати кількість відкритих уламків, щоб розуміти скільки ти відкрив якийсь проміжок часу чи коли буде гарант, щоб відкриватись під певні події.

Перепрошую я відкрив значно більше уламків ніж ви ! і граю  довше ніж ви ! а якщо порівняти ваш ак і мій то можна подумати що я почав грати зовсім недавно і я не фрітуплей гравець хоча і не заядлий донатер ! Вуаля :


i


i

Меніб половинку вашого везіння !

FreezyModerator
18 груд. 2023, 17:1318.12.23
21.04.22
201
_Галахард_

Перепрошую я відкрив значно більше уламків ніж ви ! і граю  довше ніж ви ! а якщо порівняти ваш ак і мій то можна подумати що я почав грати зовсім недавно і я не фрітуплей гравець хоча і не заядлий донатер ! Вуаля :


i


i

Меніб половинку вашого везіння !

З чого висновок, що у вас відкрито більше уламків, ніж у мене? Час від створення акаунту - не показник. У вас є відео з попердньої річниці Рейду? Там вказано кількість призваних героїв по рідкісності, у мене на момент цього відео було отримано: 1179 Рідкісних, 161 Епічних, 19 Легендарних героїв, це за перших 10 місяців гри, там звісно що менше отримувалось уламків ще і т.д., бо це початок. 

От через 3 місяці буде вже відео зі статистикою за 1 рік і 10 місяців мого акаунту, створю тему тут для порівняння, зайдете й порівняємо)

18 груд. 2023, 17:1818.12.23
13.09.20
159
Freezy

З чого висновок, що у вас відкрито більше уламків, ніж у мене? Час від створення акаунту - не показник. У вас є відео з попердньої річниці Рейду? Там вказано кількість призваних героїв по рідкісності, у мене на момент цього відео було отримано: 1179 Рідкісних, 161 Епічних, 19 Легендарних героїв, це за перших 10 місяців гри, там звісно що менше отримувалось уламків ще і т.д., бо це початок. 

От через 3 місяці буде вже відео зі статистикою за 1 рік і 10 місяців мого акаунту, створю тему тут для порівняння, зайдете й порівняємо)

Просте логічне питання яким чинов ви фрітуплей гравець відкрили більше уламків ніж я не фрітуплей !

FreezyModerator
18 груд. 2023, 17:3118.12.23
21.04.22
201
_Галахард_

Просте логічне питання яким чинов ви фрітуплей гравець відкрили більше уламків ніж я не фрітуплей !

Активність у грі.

Ви проходете обидва рівні складності Судної вежі? 

Чи купляєте уламки на базарі Групової арени як тільки вони там відновляться (хоча б Прадавній і Темний, бо я віднедавна вже й Сакральні почав купляти, буквально 3-4 штуки вже купив, бо в Золоту лігу заходжу, а Прадавні і Темні - постійно вже дуже довго)? 

Ви кажете, що кидали гру на тривалий час, а я граю щодня й б'ю КБ щодня, а там і 5 Прадавніх з Ринку в Бастіоні щомісяця купляю, місячні завдання, тижневі. Ви, якщо кидали гру, то не отримували цього.

Я по 400к на КВ роблю, коли з Особистими - то часто виграємо, звідси у мене ще Темних уламків багато було і навіть 1 Сакральний дається також, ви в якій лізі на Особистих КВ і яка Кланова ліга? 

Місії пройшов багато, вже скоро Раманту отримаю, а там в нагородах також уламків не мало є, зараз на 31/63 в останній частині.

Війни фракцій у мене пройдені, у вас бачу, що ще ні, бо немає Лідії, там також уламки є.

А ще я не знаю скільки я купив Прадавніх за рубіни, але буває таке, що купляю і, думаю, загалом вже досить багато купив. Ось, наприклад, сьогодні зранку 33 штуки купляв, бо система компенсації була близько, дуже хочу Каймера, а там якраз був х15 на нього. Але прийшов Ротос.

18 груд. 2023, 17:5218.12.23
18 груд. 2023, 17:57(відредаговано)
13.09.20
159
Freezy

Активність у грі.

Ви проходете обидва рівні складності Судної вежі? 

Чи купляєте уламки на базарі Групової арени як тільки вони там відновляться (хоча б Прадавній і Темний, бо я віднедавна вже й Сакральні почав купляти, буквально 3-4 штуки вже купив, бо в Золоту лігу заходжу, а Прадавні і Темні - постійно вже дуже довго)? 

Ви кажете, що кидали гру на тривалий час, а я граю щодня й б'ю КБ щодня, а там і 5 Прадавніх з Ринку в Бастіоні щомісяця купляю, місячні завдання, тижневі. Ви, якщо кидали гру, то не отримували цього.

Я по 400к на КВ роблю, коли з Особистими - то часто виграємо, звідси у мене ще Темних уламків багато було і навіть 1 Сакральний дається також, ви в якій лізі на Особистих КВ і яка Кланова ліга? 

Місії пройшов багато, вже скоро Раманту отримаю, а там в нагородах також уламків не мало є, зараз на 31/63 в останній частині.

Війни фракцій у мене пройдені, у вас бачу, що ще ні, бо немає Лідії, там також уламки є.

А ще я не знаю скільки я купив Прадавніх за рубіни, але буває таке, що купляю і, думаю, загалом вже досить багато купив. Ось, наприклад, сьогодні зранку 33 штуки купляв, бо система компенсації була близько, дуже хочу Каймера, а там якраз був х15 на нього. Але прийшов Ротос.


Все що ви написали для мене абсурд !

Для того щоб проходити обидва рівня складності судної вежі потрібно мати відповідних героїв в мене їх немає !

Для того щоб фармити арену 3 на 3 треба мати відповідних героїв в мене їх ще немає ! мій перший Ліекар мені впав тільки після 10 місяця інтинсивної гри якраз перед тим як отримати арбітра 1 страхолюда я отримав пару днів назад підчас Х 25 на нього, я досих пір немаю горгораба ! неговорячи проінших більш топових героїв , тай ті що я назвав з огляду на мій ак вже непотрібні ! ,  я фармлю всі доступні мені данжі кожен день без перерви ось уже майже рік ! а перед тим як закинути гру я рік інтинсивно грав день в день , і закинув через те що за рцілий рк мені з сакралів впала лише одна легендарка і то добль Аотара ! В мене зараз 82 РІВЕНЬ АКАУНТУ а знаєте що це означає ? а у вас який рівень акаунту ?

І ще я вже 6 місяців підряд купляю щомісячний пакет рубінів і мені його невистачає щоб купувати уламки як це робите ви ! будучи фрітуплей для мене повна загадка !


FreezyModerator
18 груд. 2023, 18:2018.12.23
21.04.22
201
_Галахард_


Все що ви написали для мене абсурд !

Для того щоб проходити обидва рівня складності судної вежі потрібно мати відповідних героїв в мене їх немає !

Для того щоб фармити арену 3 на 3 треба мати відповідних героїв в мене їх ще немає ! мій перший Ліекар мені впав тільки після 10 місяця інтинсивної гри якраз перед тим як отримати арбітра 1 страхолюда я отримав пару днів назад підчас Х 25 на нього, я досих пір немаю горгораба ! неговорячи проінших більш топових героїв , тай ті що я назвав з огляду на мій ак вже непотрібні ! ,  я фармлю всі доступні мені данжі кожен день без перерви ось уже майже рік ! а перед тим як закинути гру я рік інтинсивно грав день в день , і закинув через те що за рцілий рк мені з сакралів впала лише одна легендарка і то добль Аотара ! В мене зараз 82 РІВЕНЬ АКАУНТУ а знаєте що це означає ? а у вас який рівень акаунту ?

І ще я вже 6 місяців підряд купляю щомісячний пакет рубінів і мені його невистачає щоб купувати уламки як це робите ви ! будучи фрітуплей для мене повна загадка !


Я Арбітра отримав на 4 місяць гри, звісно це я попав на послаблення Класичної арени, бо раніше було значно важче, але все ж таки.

У мене рівень аккаунту 97.

Вежу можна по різному проходити, звісно буде не легко, але і я не зразу легко проходив. Хвилі через Гнишака можна проходити, з певними героями Підтримки, щоб він жив, ну і відповідно треба його добре вдягнути.

Лікар мені також прийшов пізно, тому я його вже не качав, він не є необхідним й качається лише, якщо досить швидко приходить. В мене вже був Арбітр, наприклад, коли прийшов Лікар, тому Лікар пішов на склад. ВФ я проходив повністю без Горгораба, зараз вже його дістав, то можу на авто 21 поверх проходити, без нього проходився 20.

Я не фармлю кожен день підземелля, енергію я збираю на злиття та Клановий Турнір, іноді під події/турніри з дійсно цінними нагородами. Багато гравців недооцінюють Клановий Турнір, хоча це дуже хороше джерело Темних уламків та енергії дається не мало (так, ти витрачаєш туди енергію, але частину повертаєш, по вигоді це краще, ніж більшість подій і турнірів, які бувають у грі).

Рубіни у мене збираються знову ж таки, тому що енергію я збираю і витрачаю лише на злиття та Клановий Турнір, в основному. Багато хто пропускає непотрібних йому героїв зі злиття, тому в такому випадку енергії може бути ще більше й витрачати рубіни не потрібно, вони збираються. Хтось витрачає їх під фарм підземель на х3 Швидкості чи Жорстокості, чи Регенерації. А я от інколи купляю уламки, якщо хороша Подія призову.

18 груд. 2023, 18:4118.12.23
18.12.23
1

Яб модерам не верил в то, что у них ФТП акки. А то частенько выясняется, что там как минимум ежемесячные пакеты рубинов закупаются.

18 груд. 2023, 18:5418.12.23
18 груд. 2023, 19:20(відредаговано)
13.09.20
159
Freezy

Я Арбітра отримав на 4 місяць гри, звісно це я попав на послаблення Класичної арени, бо раніше було значно важче, але все ж таки.

У мене рівень аккаунту 97.

Вежу можна по різному проходити, звісно буде не легко, але і я не зразу легко проходив. Хвилі через Гнишака можна проходити, з певними героями Підтримки, щоб він жив, ну і відповідно треба його добре вдягнути.

Лікар мені також прийшов пізно, тому я його вже не качав, він не є необхідним й качається лише, якщо досить швидко приходить. В мене вже був Арбітр, наприклад, коли прийшов Лікар, тому Лікар пішов на склад. ВФ я проходив повністю без Горгораба, зараз вже його дістав, то можу на авто 21 поверх проходити, без нього проходився 20.

Я не фармлю кожен день підземелля, енергію я збираю на злиття та Клановий Турнір, іноді під події/турніри з дійсно цінними нагородами. Багато гравців недооцінюють Клановий Турнір, хоча це дуже хороше джерело Темних уламків та енергії дається не мало (так, ти витрачаєш туди енергію, але частину повертаєш, по вигоді це краще, ніж більшість подій і турнірів, які бувають у грі).

Рубіни у мене збираються знову ж таки, тому що енергію я збираю і витрачаю лише на злиття та Клановий Турнір, в основному. Багато хто пропускає непотрібних йому героїв зі злиття, тому в такому випадку енергії може бути ще більше й витрачати рубіни не потрібно, вони збираються. Хтось витрачає їх під фарм підземель на х3 Швидкості чи Жорстокості, чи Регенерації. А я от інколи купляю уламки, якщо хороша Подія призову.

Енергія не дає рубінів ! тому звідки в тебе стільки рубінів незнаю ! 

Тим більше що ти не витрачаєш енергію на підземеля, то в що ти одягаєш своїх героїв і як береш участь в злиті якщо не фармиш підземеля ? як можна заробляти 400 к на КБ не іграючи в підземелях ? 

А я свого Арбітра отримав тільки через 1 рік інтинсивної гри тому що неміг фармити 20 поверхи деяких підземель тому що небуло потрібних героїв !

Як можна було фармити 20 павучиху коли нормальний розломщик Заргала  впав тобі лише на 11 місяць гри як фармити 20 рівні коли в тебе Немає ніодного нормального розломщика а з усіх топових героїв лише 1 елітний гвард і все ! коли сохатий впав тільки на 14 місяць гри ? Та я холодне серце отримав тільки 1 місяць назад ! в мене досі немає горгораба а страхолюд впав декілька днів назад !

в мене досихпір немає топ заливщика чи ДД ...

Ти кажеш Крисолорда ( знайшов єдину нормальну легу на моєму аці ) мож використовувати а ти знаєш коли він мені впав ? менше ніж місяць тому ! а він сам непройде високі раунди важкої вежі там блін по дві сіфі чи 2 ротоса там пул героїв в двічі кращий ніж у мене ! 

А щоб отримувати хороші плюшки з КВ треба перебувати в топ клані а в тп клан з моїм пулом героїв мені заказано ! тай робити мені там нічого ! 



18 груд. 2023, 19:2318.12.23
18 груд. 2023, 19:25(відредаговано)
13.09.20
159

А нарахунок Сакралів я під останій Х 2 на них відкрив 13 штук збирав декілька місяців ! знаєте скільки Легендарок впало ? Цілий  0.0000

18 груд. 2023, 19:2918.12.23
13.09.20
159

Я можу помилятись десь на пару неділь але порівняно з 2 роками це не сутево в цілому картина така як я описав !

18 груд. 2023, 19:4118.12.23
18 груд. 2023, 19:43(відредаговано)
18.12.23
1
_Галахард_

Енергія не дає рубінів ! тому звідки в тебе стільки рубінів незнаю ! 

Тим більше що ти не витрачаєш енергію на підземеля, то в що ти одягаєш своїх героїв і як береш участь в злиті якщо не фармиш підземеля ? як можна заробляти 400 к на КБ не іграючи в підземелях ? 

А я свого Арбітра отримав тільки через 1 рік інтинсивної гри тому що неміг фармити 20 поверхи деяких підземель тому що небуло потрібних героїв !

Як можна було фармити 20 павучиху коли нормальний розломщик Заргала  впав тобі лише на 11 місяць гри як фармити 20 рівні коли в тебе Немає ніодного нормального розломщика а з усіх топових героїв лише 1 елітний гвард і все ! коли сохатий впав тільки на 14 місяць гри ? Та я холодне серце отримав тільки 1 місяць назад ! в мене досі немає горгораба а страхолюд впав декілька днів назад !

в мене досихпір немає топ заливщика чи ДД ...

Ти кажеш Крисолорда ( знайшов єдину нормальну легу на моєму аці ) мож використовувати а ти знаєш коли він мені впав ? менше ніж місяць тому ! а він сам непройде високі раунди важкої вежі там блін по дві сіфі чи 2 ротоса там пул героїв в двічі кращий ніж у мене ! 

А щоб отримувати хороші плюшки з КВ треба перебувати в топ клані а в тп клан з моїм пулом героїв мені заказано ! тай робити мені там нічого ! 



Фармить можно и без разлома. Тот же артак+сокращение шкалы хода для паучихи.


У тебя есть скелет, у тебя есть брогни, есть два астралона, так что сифи можно не выпускать из стана.


Единственная нормальная лега ? Большой ун, скелет, рея, артак, молли урсуга, брогни, макака, астралоны. Это по твоему мусор?


Нет топ заливщика? А арба это что ?

18 груд. 2023, 19:5218.12.23
13.09.20
159
Hesh

Фармить можно и без разлома. Тот же артак+сокращение шкалы хода для паучихи.


У тебя есть скелет, у тебя есть брогни, есть два астралона, так что сифи можно не выпускать из стана.


Единственная нормальная лега ? Большой ун, скелет, рея, артак, молли урсуга, брогни, макака, астралоны. Это по твоему мусор?


Нет топ заливщика? А арба это что ?

Чоловіче всіх героїв що ти перелічив я отримав після року інтинсивної гри ! а не як було сказано через 4 місяця , Артака я получив після поверненя в гру через рік перерви, перед тим іграв рік без нього !

Теж стосується скілета і Арбітра , і брогні а навіть маючи цих Героїв їх ще треба відповідно одягти !

А ну покажіть мені команду з Брогні Артака І Арбітра з Астралоном яка фармить високі данжі важкої вежі ? чи може вона фармить 3 чи 4 гідру ? а мже вона фармить 6 кб ? несмішіть мої тапки !

Rina_MariModerator
18 груд. 2023, 20:1318.12.23
27.08.21
486
Hesh

Яб модерам не верил в то, что у них ФТП акки. А то частенько выясняется, что там как минимум ежемесячные пакеты рубинов закупаются.

Почти 3 года. 87 ур. Средняя активность. Слияния не делаю, не умею копить осколки. Рубины покупала два-три раза.

i


i


Вот пример не с модерского акк, 100 уровень. 4 года. 90% слияний, кланвар 400. Ноль доната.


i


i


i

Дело не в донате, а в том как ты можешь копить ресурсы. Я например копить не умею осколки, только из-за того что на слияние их не хватает, я поэтому и не делаю. 

Бывают моменты что мне за месяц может выпасть 3-4 сакрала с КБ, и один сакрал за месяц входа в игру. Больше 5 мне не падало еще, но у меня за месяц собирается 60-70 синих осколков. За три года игры с войдов мне выпало две леги, Джингвонг и Нехрет. Остальные собирались из частиц и Арбитр с миссий. Основная масса моих лег это из синих осколков. 

Да и на сакралах гарант примерно где-то 60 осколков, точно не помню, в среднем всем падают леги до 20, насколько мне известно от других игроков. 

FreezyModerator
18 груд. 2023, 20:1718.12.23
21.04.22
201
_Галахард_

Енергія не дає рубінів ! тому звідки в тебе стільки рубінів незнаю ! 

Тим більше що ти не витрачаєш енергію на підземеля, то в що ти одягаєш своїх героїв і як береш участь в злиті якщо не фармиш підземеля ? як можна заробляти 400 к на КБ не іграючи в підземелях ? 

А я свого Арбітра отримав тільки через 1 рік інтинсивної гри тому що неміг фармити 20 поверхи деяких підземель тому що небуло потрібних героїв !

Як можна було фармити 20 павучиху коли нормальний розломщик Заргала  впав тобі лише на 11 місяць гри як фармити 20 рівні коли в тебе Немає ніодного нормального розломщика а з усіх топових героїв лише 1 елітний гвард і все ! коли сохатий впав тільки на 14 місяць гри ? Та я холодне серце отримав тільки 1 місяць назад ! в мене досі немає горгораба а страхолюд впав декілька днів назад !

в мене досихпір немає топ заливщика чи ДД ...

Ти кажеш Крисолорда ( знайшов єдину нормальну легу на моєму аці ) мож використовувати а ти знаєш коли він мені впав ? менше ніж місяць тому ! а він сам непройде високі раунди важкої вежі там блін по дві сіфі чи 2 ротоса там пул героїв в двічі кращий ніж у мене ! 

А щоб отримувати хороші плюшки з КВ треба перебувати в топ клані а в тп клан з моїм пулом героїв мені заказано ! тай робити мені там нічого ! 



Так, енергія не дає рубінів, я такого й не писав. Я написав, що рубіни не витрачаються на енергію у мене зараз. Рубіни збираються із шахти, кб (я б'ю 4-6), завдання, місії, вежа. За енергію виконуєш події під злиття, в них є також рубіни, за щоденний вхід, багато де можна отримати рубіни.

Я написав, що "щодня не фармлю підземелля", злиття в грі не щодня, та і навіть під час злиття турнір на підземелля триває 3 дні, і фармлю я його в якийсь один із цих трьох днів. На КВ фармлю Павучиху, але це також не "щодня", десь витрачаю 2-4к енки, решта очок - це групова/класична арени, вф, Велика Зала, Книги навичок, Кузня, Покращення артефактів і по ситуації під турніри/події, які є на час КВ. 400к я роблю лише коли є Особисті нагороди, на звичайних я виконую 120-150к очок, це робиться тією ж ареною, події/турніри, які тривають паралельно з КВ, ВФ і готово, іноді там Покращення артефактів чи ще щось можу зробити, щоб добити очки.

Підземелля 20 рівня: на Павучиху не потрібен штраф Захисту, я фармив її Геомантом, Парагоном, Гааркен та 2 Зброєносцями. На 25 вже перейшов, коли з вежі зібрав першого випалювача - Акота.

Масовим штрафом захисту у мене був Тайрел, якого я ще при реєстрації через спеціальне посилання отримав, це другий герой, якого я на 60 рівень підняв на своєму акаунті.

В ютубі можна знайти дуже багато різних тактик на кожне підземелля. Так, іноді треба певних героїв типу Парагона, ХС чи т.п., тому я майже з самого початку гри старався робити Клановий Турнір на максимум, бо там є дуже цінні Темні уламки, особливо для початківців, щоб отримати ту ж ХС, Парагона, Ренегатку та і анкільних епіків.

В мене далеко не топ клан, середній клан, хоч і відносно давно створений. Перейшов у нього у лютому цього року (тобто майже рік акаунту був), до цього було важко покидати старий клан, бо прив'язався до 4 інших гравців, але в основному саме ми й були активні в цьому клані. Я завжди на особистих там був топ 1, робив по 250-350к очок і ми програвали Особисті в 1 Клановій лізі, потім все ж таки наважився перейти в сильніший клан (тут була 5 кланова ліга на Особистих, а на звичайних зливали, щоб знову в 5 бути на Особистих) і ми перейшли разом, в п'ятьох. В слабшому клані і 6 кб не падав, бо било 4-5 людей. А в новому клані його вбивали постійно, тому ще й це дало мені буст у розвитку аккаунту. 

18 груд. 2023, 20:4218.12.23
18 груд. 2023, 21:02(відредаговано)
18.12.23
1
_Галахард_

Чоловіче всіх героїв що ти перелічив я отримав після року інтинсивної гри ! а не як було сказано через 4 місяця , Артака я получив після поверненя в гру через рік перерви, перед тим іграв рік без нього !

Теж стосується скілета і Арбітра , і брогні а навіть маючи цих Героїв їх ще треба відповідно одягти !

А ну покажіть мені команду з Брогні Артака І Арбітра з Астралоном яка фармить високі данжі важкої вежі ? чи може вона фармить 3 чи 4 гідру ? а мже вона фармить 6 кб ? несмішіть мої тапки !

А где было сказано что через 4 месяца такое имели или должны были иметь ?

А может для начпла начать 1-2 гидру фармить ?

Вообще запросы большие, но играешь так сяк, забил потом вернулся, сгорел опять забил.



i


i


18 груд. 2023, 21:3518.12.23
18.12.23
1

Вот тебе вариант команды для этажа с сифи+ротос

i


i

Не факт что крысу, как у меня соберёшь с ходу, но всё-же если собираешься играть, то крыса это прям топ ДД для ПВЕ и её стоит собирать.

18 груд. 2023, 21:5718.12.23
13.09.20
159
Hesh

Вот тебе вариант команды для этажа с сифи+ротос

i


i

Не факт что крысу, как у меня соберёшь с ходу, но всё-же если собираешься играть, то крыса это прям топ ДД для ПВЕ и её стоит собирать.

Ти з цією командую закриваєш важкий рівень башні ?

18 груд. 2023, 22:1318.12.23
18.12.23
1
_Галахард_

Ти з цією командую закриваєш важкий рівень башні ?

Обычно я ими не играю. Не считая крысы и арбы. Хотя подобную команду со скелетом порой беру против сифи+ротосы в баше.

Но такая команда и на авто может проходить тяжёлую башню(от шмота+зала зависит на сколько высоко), не считая боссов и этажей с некоторыми героями по типу фоли/кебабы/ротосы+сифи.