
Вітаємо, Рейдери!
Поки Тенета зла густішають та ширяться Телерією, чи зможемо ми знайти й світлу сторону у "навислих тінях", які принесли такий необхідний затінок під час пекучого телерійського літа?
Без зайвих слів, розпочнімо наш Raid-Дайджест!
Ми нещодавно знайшли баг, який дозволяє штрафам і шкоді проходити крізь бонус "Повний захист" у певних ситуаціях і комбінаціях сетів та навичок героїв. Цю проблему виправимо у наступному оновленні.
Після наступного оновлення, Реліквія Зловісна бомба рахуватиме шанс на отримання додаткового ходу один раз за навичку, а не один раз за ціль. У Реліквії немає ліміту додаткових ходів, а також немає механіки зниження шансу. Тож після змін, власник Реліквії отримає шанс 10% (20%) на додатковий хід один раз за навичку, незалежно від кількості цілей.
Коли команду виставлено та Сувій використано, гра запам'ятовує Героїв та пресети, використані у конкретному слоті. Якщо ви після цього внесете зміни до того пресету, гра не розпізнає ці зміни для вже наявної команди захисту. Оскільки пресет було відредаговано, і оригінального вже не існує, то гра за замовчуванням використовує стандартну поведінку ШІ для цих Героїв.
Причину багу вже виявлено, виправлення вже готується і буде впроваджено в одному з наступних оновлень.
До того часу, щоб упевнитися у правильній роботі пресетів:
Наступний Турнір буде з Особистими нагородами. Пам'ятайте: незалежно від того наскільки безстрашний ваш суперник, скільки книг було підготовлено та скільки Героїв з Часток було зібрано, вам необхідно пити достатню кількість рідини!
На цьому у нас все. Очікуйте пресрелізу наступного тижня 👀