Все Категории

Не працює навичка у Морту-Макаба

Не працює навичка у Морту-Макаба

Поиск
23 июль 2024, 14:3423.07.24
07.10.19
14

Не працює навичка у Морту-Макаба

Занижена вірогідність спрацювання навички у Морту-Макаба. У противників не помічав цього, а у мене на акаунті з 10 ударів, можливо 1 раз відкриє. Тобто вірогідність 10%, а не 20%.. Сет доп ходу у противників спрацьовує набагато частіше.. Можливо пов'язане з тим, що акаунт фтп і розробники спеціально заназили вірогідності. Якщо це так, то прошу вказувати таку інформацію хоча б у новинах..

Просмотры
10
Комментарии
2
Комментарии
AlexUA_KhModerator
24 июль 2024, 06:0424.07.24
11.02.20
1667

Вітаю, фтп чи не фтп, рандому в грі все одно, просто тобі не пощастило пару разів, у мене також Макаб, то за 1-2 удари активує навичку, то за 10 хітів не активує. 

Якщо ти юзаєш його на арені, то слідкуй, щоб Макаб не стояв лідером в команді з Небіжчиком, бо той своєю механікою перенаправлення удару може забирати їх з Макаба, що ускладнює активування секретної навички, зустрічав таких гравців на арені.  

27 июль 2024, 12:3627.07.24
07.10.19
14

Дивився відео донатерів - спрацьовує з 1-2 ударів ЗАВЖДИ.  Тому не брешіть про "немає різниці для фтп чи не фтп". Вона Є! Просто розробники повинні ВКАЗУВАТИ такі нюанси! Вже мільйон разів доведено, що у донатерів кращий шмот падає і краще точиться, та й герої кращі падають... Кріксії, Сифі, Ротоси +4 і т.д. Я вже зрозумів, що в донатній помийці справедливості не буде, але хоча б вказувати РЕАЛЬНІ вірогідності - це як вказати склад на товарові, а не писати всяку нісенітницю.