Все Категории

Недавно в грі, інформація для новачків.

Поиск
18 март 2026, 09:5118.03.26
01.03.26
11

Недавно в грі, інформація для новачків.

Що означає корона на іконах героїв?

i


Просмотры
93
Комментарии
19
Комментарии
AlexUA_KhModerator
18 март 2026, 16:5118.03.26
11.02.20
2311

Вітаю, це означає, що цей герой має якусь реліквію. Загалом розробники хотіли дати гравцям можливість бачити точну реліквію, яка одягнена на кожному герої, але зрештою вирішили залишити лише таку невелику підказку.

1 апр. 2026, 17:0901.04.26
01.03.26
11

Примітивне питання, але що за фіолетові сувої (свитки) в осаді? Як їх використовувати. 

AlexUA_KhModerator
1 апр. 2026, 18:4001.04.26
11.02.20
2311
nikolayhalaich

Примітивне питання, але що за фіолетові сувої (свитки) в осаді? Як їх використовувати. 

Вітаю, в облозі є 2 типи сувоїв:

  • червоні - для атаки, використовуються для першої атаки на команду противника;
  • фіолетові - для реваншу: якщо ти напав на ворога, але програв, подальші спроби знову атакувати цю ж саму команду потребуватимуть саме сувоїв реваншу. 
1 апр. 2026, 20:5801.04.26
01.03.26
11

Від чого залежить кількість сувоїв?

У мене тільки по 2, але в інших по 3,4 і здається навіть 7 бачив

AlexUA_KhModerator
2 апр. 2026, 05:4302.04.26
11.02.20
2311
nikolayhalaich

Від чого залежить кількість сувоїв?

У мене тільки по 2, але в інших по 3,4 і здається навіть 7 бачив

Від кількості гравців у клані (якщо у противника 30 гравців, а у вас у клані - 25, то вам видадуть більше сувоїв, щоб підтримати баланс) та від рівня споруд у противника (під час прокачування їх рівня, відкриваються слоти для захисту, відповідно противник отримає додаткові сувої для їх атаки). 

3 апр. 2026, 12:5403.04.26
01.03.26
11

Ще питання - в інформації нижче назви клану є написи F2P, TRDG і тд. Що вони означають?

AlexUA_KhModerator
3 апр. 2026, 16:0103.04.26
11.02.20
2311
nikolayhalaich

Ще питання - в інформації нижче назви клану є написи F2P, TRDG і тд. Що вони означають?

Вітаю, це тег клану - його можна редагувати так само, як і назву клану. Здебільшого він слугує для швидкого пошуку клану: щоб не вводити довгу назву, можна використати короткий, унікальний тег. Також тег клану часто додають до імені гравця, щоб він вирізнявся серед інших і щоб на нього, наприклад, не нападали свої сокланівці. 

4 апр. 2026, 08:1604.04.26
01.03.26
11

Знову питання).

Чи можливо зробити рідкісних героїв+1,+2 і тд.?

Бо мені здається, що я в когось бачив раніше.

i


AlexUA_KhModerator
4 апр. 2026, 12:1804.04.26
11.02.20
2311
nikolayhalaich

Знову питання).

Чи можливо зробити рідкісних героїв+1,+2 і тд.?

Бо мені здається, що я в когось бачив раніше.

i


Ні, наразі функції посилення рідкісних героїв немає - тільки міфічних, легендарних і епічних можна "проапгрейдити". Проте в майбутньому таку функцію можуть додати.

5 апр. 2026, 18:1905.04.26
01.03.26
11

Привіт)).

Я чув що збираються час від часу запускати старі злиття.

Тому хотілося мати інформацію, які герої потрібні на ці злиття (щоб на корм не пустити).

Чи є можливість десь глянути таку інформацію або чи можна сюди відправити карти цих злиттів у вигляді картинок.

Дякую.

AlexUA_KhModerator
6 апр. 2026, 04:5406.04.26
11.02.20
2311
nikolayhalaich

Привіт)).

Я чув що збираються час від часу запускати старі злиття.

Тому хотілося мати інформацію, які герої потрібні на ці злиття (щоб на корм не пустити).

Чи є можливість десь глянути таку інформацію або чи можна сюди відправити карти цих злиттів у вигляді картинок.

Дякую.

Вітаю! Наразі в грі діє така концепція: ти можеш замінити героя поточного злиття на героя з попередніх злиттів (за жетони заміни), проте ресурси для цього потрібні актуальні.

Тобто тобі не потрібно зберігати героїв, які брали участь у минулих злиттях - у грі вже давно відмовилися від використання конкретних старих героїв. Зазвичай у злиттях беруть участь нові рідкісні та епічні герої.

8 апр. 2026, 11:1808.04.26
8 апр. 2026, 11:20(отредактировано)
01.03.26
11

Тобто, зараз проходить злиття Мавари і я можу, за допомогою жетону, поміняти її на Гнута, але ресурси будуть використовуватися актуальні для Мавари. А після такого злиття (заміненого) я отримаю жетон, той що мав отримати за Мавару?

Дякую.


AlexUA_KhModerator
8 апр. 2026, 14:0908.04.26
11.02.20
2311
nikolayhalaich

Тобто, зараз проходить злиття Мавари і я можу, за допомогою жетону, поміняти її на Гнута, але ресурси будуть використовуватися актуальні для Мавари. А після такого злиття (заміненого) я отримаю жетон, той що мав отримати за Мавару?

Дякую.


Не зовсім. Ти правильно зазначив, що при використанні жетона ти змінюєш чемпіона для злиття, але ресурси для самого злиття залишаються такими ж.

Тобто тобі все одно потрібно буде зібрати 4 копії епічного героя, який бере участь у злитті.

Однак важливий момент: якщо ти використаєш жетон для заміни чемпіона, новий жетон за це ж саме злиття ти не отримаєш. У порталі зараз прямо зазначено: створи Мавару і отримай +1 жетон.

Також ти можеш змінити героя, але зверни увагу на вартість заміни. Деякі чемпіони коштують 1 жетон, тоді як інші, наприклад Гнут, - вже 3 жетони. 

26 апр. 2026, 18:1526.04.26
26.04.26
2

Доброго вечора.завантажив платформу гри Рейд,де вона офіційна та платформа,але через неї не можу ні з сайту ні з самої гри ввести промокод на героя. Пише що тільки можна з Андроїд або іос (айфон).

Що з цим робити? В мене Андроїд 

АВ 

AlexUA_KhModerator
27 апр. 2026, 16:2927.04.26
11.02.20
2311
357eceb9-3fc9-4065-82f6-bc450c

Доброго вечора.завантажив платформу гри Рейд,де вона офіційна та платформа,але через неї не можу ні з сайту ні з самої гри ввести промокод на героя. Пише що тільки можна з Андроїд або іос (айфон).

Що з цим робити? В мене Андроїд 

АВ 

Вітаю, краще за все звернутися до Підтримки.

16 июнь 2026, 22:1516.06.26
14.06.26
2

Доброї ночі, підкажіть яких рарних героїв не слід зливати, можливо будуть корисні на майбутнє, дякую

AlexUA_KhModerator
17 июнь 2026, 04:3617.06.26
11.02.20
2311
SurgicPro

Доброї ночі, підкажіть яких рарних героїв не слід зливати, можливо будуть корисні на майбутнє, дякую

Вітаю, краще не зливати поки рарних героїв, а викачувати комон та анкомон героїв, як корм для підвищення рангу твоїх топових чемпіонів.

Але якщо прям дуже хочется швидке качатись, то:

- залишай всіх героїв, що беруть участь у злиттях (на їх портретаї характерний значок).

- подивись тір лист рарник чемпіонів, типу такого

З роками такий топ не старіє, бо героїв не нерфлять.

Це не значить, що їх треба срочно качати. Через те, що зараз новачкам пропонують стартувати одразу з пачками легендарок і епіків, необхідності в прокачці 80% із цих рарок вже немає (незважаючи, що вони хороші). Просто відкладай у сховище.

17 июнь 2026, 10:4117.06.26
14.06.26
2
AlexUA_Kh

Вітаю, краще не зливати поки рарних героїв, а викачувати комон та анкомон героїв, як корм для підвищення рангу твоїх топових чемпіонів.

Але якщо прям дуже хочется швидке качатись, то:

- залишай всіх героїв, що беруть участь у злиттях (на їх портретаї характерний значок).

- подивись тір лист рарник чемпіонів, типу такого

З роками такий топ не старіє, бо героїв не нерфлять.

Це не значить, що їх треба срочно качати. Через те, що зараз новачкам пропонують стартувати одразу з пачками легендарок і епіків, необхідності в прокачці 80% із цих рарок вже немає (незважаючи, що вони хороші). Просто відкладай у сховище.

Зрозумів, дякую