Абсурд !
Минулого місяця з трьох останіх Кланових босів випало лише 8 легендарних томів за цілий місяць, і я бачу що тенденція продовжується і цього ... я вже писав про порізані нагороди з КБ , в основному того що стосується сакралів , але я бачу що легендарні томи скоро наздоженуть сакрали ...
Проблема ось у чому : в нас злиття на нового легендарного героя проходить частіше ніж один раз на місяць на одного героя потрібно 12 - 14 томів ! Скажіть яким чином прокачувати героїв злиття ??? я вже не говорю про тих що можна отримати за вхід , і тих рідкісних що падають з уламків ???
