All Categories

Знизити характеристики сапортів

Знизити характеристики сапортів

Search
Jun 21, 2024, 17:1606/21/24
10/07/19
14

Знизити характеристики сапортів

Для поліпшення ігрового процесу, пропоную зменшити початкові показники всіх! саппортів у грі.. Початкова шв - 80 макс, хп -16к і т.д. Сапорти повинні бути сапортами, а не топдамагерами, топ захисниками і т.д. Це повинен бути ДОПОМІЖНИЙ клас, а не вирішальним героєм! 

Views
7
Comments
6
Comments
Rina_MariModerator
Jun 22, 2024, 04:2506/22/24
08/27/21
486

Привіт.

Не всі сапорти прямо таки топ захисники, а тим паче дамагери. Герої виконують функцію підтримки команди та контролю. Все залежить від того, як ти вдягнеш героя. Всі герої функціонують так, як і планували розробники.

Тому наврад чи пропозицію приймуть.

Jun 25, 2024, 06:4206/25/24
10/07/19
14

Неправда, Ліліту і Сифі накладають по 3 ! бафа і без одягу, і мають височезну базу хп, броні і швидкості... Тарас герой ЗДОРОВ'Я, а має більше дамагу ніж всі решта атикуючих персонажів... Це просто тупо, робити героїв тільки для донатерів... Але цю гру видно росіяни зробтлт, тому тут нічого дивного..

Rina_MariModerator
Jun 25, 2024, 15:3806/25/24
08/27/21
486
bohdansokol

Неправда, Ліліту і Сифі накладають по 3 ! бафа і без одягу, і мають височезну базу хп, броні і швидкості... Тарас герой ЗДОРОВ'Я, а має більше дамагу ніж всі решта атикуючих персонажів... Це просто тупо, робити героїв тільки для донатерів... Але цю гру видно росіяни зробтлт, тому тут нічого дивного..

А до чого донат до Сіфі, Ліліту і Тарасу? В мене є Ліліту, граю без донату. Соклан має Тараса, грає без донату.

Навіть самий кращий герой без норм шмоту не буде нормально грати і не розкриє свій потенціал. Сапорти також важливі. Тому їх не будуть змінювати. Вони праціють так, як планували розробники. Якщо зробити так як ти хочеш, то балансу взагалі не буде. У багатьох немає шмоту, або сильних героїв атаки. Тому сапорти дуже виручають.

До речі, гру розробили в Україні ;)

Jun 28, 2024, 19:3506/28/24
11/28/21
399
Rina_Mari

Привіт.

Не всі сапорти прямо таки топ захисники, а тим паче дамагери. Герої виконують функцію підтримки команди та контролю. Все залежить від того, як ти вдягнеш героя. Всі герої функціонують так, як і планували розробники.

Тому наврад чи пропозицію приймуть.

Згоден. Коли в мене був тільки контрпак на КБ, я викачав туди Атамана, Урсалу та Анірі у дамаг, щоб якось підняти урон. Як з'явився анкілл, я ціх саппортів перевдяг та таланти поміняв на живучість.

Jun 28, 2024, 19:3806/28/24
Jun 29, 2024, 20:52(edited)
11/28/21
399
Rina_Mari

А до чого донат до Сіфі, Ліліту і Тарасу? В мене є Ліліту, граю без донату. Соклан має Тараса, грає без донату.

Навіть самий кращий герой без норм шмоту не буде нормально грати і не розкриє свій потенціал. Сапорти також важливі. Тому їх не будуть змінювати. Вони праціють так, як планували розробники. Якщо зробити так як ти хочеш, то балансу взагалі не буде. У багатьох немає шмоту, або сильних героїв атаки. Тому сапорти дуже виручають.

До речі, гру розробили в Україні ;)

Гру розробили у Харкові, потім в цій процесс підключились поляки, ізраїльтяни та австралійці нарешті. Чи я погано інформован?

Rina_MariModerator
Jun 29, 2024, 07:1006/29/24
08/27/21
486
Лекс_1964UA

Гру розробили у Харкові, потім в цій процесс підключились поляки, ізраїльтяни та австралійці нарешті. Чи я погано інформован?

Справа не у тому що нарешті підключились. Компанія то одна, просто має офіси в різних країнах. Але так, наскільки знаю, то початок проекту був у Харкові.