All Categories

Пул героев по мастям

Пул героев по мастям

Search
Mar 29, 2024, 19:3703/29/24
11/28/21
399

Пул героев по мастям

Для тех, кто давно играет и имеет немало героев: заметили ли вы, что персы некоторых стихий приходят значительно чаще, чем другие? Хоть из шардов хоть иным способом. Я не только о войдах. Конкретно, у меня на акке существеенно больший процент героев магии, потом идут герои силы, затем духа, и потом войды. Разумеется, я многих слил, и общая картина искажена, но все равно перекос в пользу "синих" остается.

Хотелось бы чтоб плары как то выровняли ситуацию, например, поменяв ряду чемпионов цвет. Если это недопустимо, то выровнять распределение в коллекции можно за счет выставления разных вероятностей прихода для разных стихий.

Views
18
Comments
3
Comments
FreezyModerator
Mar 30, 2024, 12:0703/30/24
Mar 30, 2024, 14:04(edited)
04/21/22
201

Привіт. Це нормально, не бачу потреби вирівнювати кількість, це рандом і в кожного по різному. 

У мене 30 лег Сили (10 з них не з уламків), 24 лег Магії (6 з них не з уламків), 22 лег Духу (9 з них не з уламків). 

Войди - це окрема тема, це вважається найсильніша стихія і Темні уламки важко отримувати, тому їх точно не може бути так само, як інших.

В гру вводять легендарних героїв приблизно порівну по стихіях, далі справа рандому. Зараз у грі легендарних героїв: 67 - Войдових, 61 - Сили, 64 - Духу, 65 - Магії.

Якщо брати легендарних разом з епічними, то приблизно так само: 142 - Сили, 137 - Духу, 134 - Магії, 119 - Тіні. У мене у такому ж порядку спадання кількість героїв, і як ти зауважив, то треба брати до уваги те, що епічні герої використовуються як корм і реальна картина може бути іншою.

Mar 30, 2024, 12:4503/30/24
11/28/21
399
Freezy

Привіт. Це нормально, не бачу потреби вирівнювати кількість, це рандом і в кожного по різному. 

У мене 30 лег Сили (10 з них не з уламків), 24 лег Магії (6 з них не з уламків), 22 лег Духу (9 з них не з уламків). 

Войди - це окрема тема, це вважається найсильніша стихія і Темні уламки важко отримувати, тому їх точно не може бути так само, як інших.

В гру вводять легендарних героїв приблизно порівну по стихіях, далі справа рандому. Зараз у грі легендарних героїв: 67 - Войдових, 61 - Сили, 64 - Духу, 65 - Магії.

Якщо брати легендарних разом з епічними, то приблизно так само: 142 - Сили, 137 - Духу, 134 - Магії, 119 - Тіні. У мене у такому ж порядку спадання кількість героїв, і як ти зауважив, то треба брати до уваги те, що епічні герої використовуються як корм і реальна картина може бути іншою.

так воно, але чомусь на мій та інші акки маги падають частіше ніж інші кольори. рендом у їх сторону роками?! войди такі да, інше...в моєму клані з 12 постійних членів за 2-3 роки активної гри чомусь нікому не вийшли такі леги як Влад та Костянтин, Атаман тільки в мене, та взагалі з шардів вийшло 2-4 легі войда на кожний акк. Звісно такі цифри для f2p. Чому написав? В мене за місяць прийшло всього 4 легі, з них 3 то блакитні. А й до цього у коллекції вони переважали. Не критично, але дісбаланс такі є.

Apr 14, 2024, 05:3604/14/24
11/28/21
399

я устал ':) опять выпадают только маги :( Кайден заявился, херой от 2020 года выпуска. дайте хоть иногда героев духа!