All Categories

Гідра (коли забрав Мітралу)

Гідра (коли забрав Мітралу)

Search
Mar 25, 2023, 05:1203/25/23
06/08/21
322

Гідра (коли забрав Мітралу)

Вже була подібна тема, хочу продублювати зі своїм баченням винагороди, після Мітрали.

Коли забираєш Мітралу с Гідри, зробіть так щоб з Гідри падали частинки незабранних  героїв на аккунті гравця.

Це можно реалізувати таким чином:

Із будь-якої скрині, будь-якої складності буде падати 1-2 частинки не забранних героїв починаючи з епічних(їх досить багато), +є два рідкисних войда, їх теж можна давати(алє не одноразово) наприклад в відсотковому співвідношені, наприклад % випадання єпічних частинок -30%, а рідкисних -70%.

Коли епіки будуть зібрані, почнуть падати на легендарних у співвідношені наприклад 10%/90%...

І після отримання героїв таким чином за частинки, прибирайте їх зі списку, алє ця пропозиція вжє теж була в обговорюванні...

Якось так..., ідею можливо доопрацювати, алє мені здається що необхідно прибрати Мітралу зі скринь для тих гравців які її отримали(щоб очі не муляла), і добавити щось нове і не менш цікаве.


Або, або.... Добавити замість часток, епічну, легендарну книги та рідкісний з темним уламки, звісно щоб падали у відсотковому співвідношені залежному від їх рідкості.

Views
29
Comments
6
Comments
Mar 25, 2023, 09:1703/25/23
05/30/20
358

Вітаю, знаю, що ця тема обговорювалася і поки в планах немає переробки нагород з гідри, тому що вони становлять високу цінність. 

Якось так..., ідею можливо доопрацювати, алє мені здається що необхідно прибрати Мітралу зі скринь для тих гравців які її отримали(щоб очі не муляла), і добавити щось нове і не менш цікаве. 

Я передам вашу ідею, але якщо можете, то будь ласка допрацюйте вашу ідею, щоб я надіслав кінцевий результат 🙂

Mar 25, 2023, 09:2403/25/23
06/08/21
322
Gallogen

Вітаю, знаю, що ця тема обговорювалася і поки в планах немає переробки нагород з гідри, тому що вони становлять високу цінність. 

Якось так..., ідею можливо доопрацювати, алє мені здається що необхідно прибрати Мітралу зі скринь для тих гравців які її отримали(щоб очі не муляла), і добавити щось нове і не менш цікаве. 

Я передам вашу ідею, але якщо можете, то будь ласка допрацюйте вашу ідею, щоб я надіслав кінцевий результат 🙂

Я поміркую над цим, та напишу на протязі доби...

Mar 25, 2023, 10:0803/25/23
Mar 25, 2023, 10:33(edited)
06/08/21
322
Gallogen

Вітаю, знаю, що ця тема обговорювалася і поки в планах немає переробки нагород з гідри, тому що вони становлять високу цінність. 

Якось так..., ідею можливо доопрацювати, алє мені здається що необхідно прибрати Мітралу зі скринь для тих гравців які її отримали(щоб очі не муляла), і добавити щось нове і не менш цікаве. 

Я передам вашу ідею, але якщо можете, то будь ласка допрацюйте вашу ідею, щоб я надіслав кінцевий результат 🙂

Отже, оскільки я з Вами згоден що нагороди с Гідри досить вагомі в рамках гри, з досить імбовими сетами та самою Мітралою, яка дуже топова героїня і так чи інакше вона буде у всіх гравців, то пропоную от що:

Оскільки Гідра оновлюється раз на тиждень, то можна зробити потижневі нагороди присвячені одному з елементів гри, після отримання Мітрали:

Наприклад:

   Перший тиждень, тиждень кузні:

Нагороди які може отримати гравець:

1. Чар-молот-10шт.

2. Ввести матеріали на біжутерію, яку можно було б створити у кузні, яка  запобігала б Гідрі з'їсти героя(не переварити, а саме ковтнути) скажімо із 25% шансом. 

Наприклад, рідкісні частини у розмірі 20шт, епічні 10шт, легендарні 5шт.

3. Талісмани рангу\рідкості - від 3 до 5 шт.

4. Ввести талісман на шанс створення міфічних речей у кузні, і давати в кількості 1-2 шт.

І зробити його використання в кузні, наприклад від 3шт на одну річ.

   Другий тиждень, тиждень тренувань героїв:

1. Різноманітний ель в кількості від 5 до 15 шт.

2. Книжки одна із трьох можливих. Хоча рідкісних можна давати від 1 до 3 шт. не надто цінна річ.

3. Курку, одну із... 3 ранг 3шт. 4 і 5 по одній.

4. Бочка досвіду надто жирна винагорода, але хотілось би:))) Ну як варіант велике зілля одного із виду в кількості від 10 до 15 шт.

   Третій тиждень, тиждень призову героїв:

Тут без фантазії, просто шанси на випадіння уламків, рідкісного, темного, сакрального.

   Четвертий тиждень, тиждень частинок героїв:

Про це вже неодноразово розмірковували...

Чи зробити рубіновий тиждень, і давати певну кількість рубінів, в залежності від складності Гідри, та скрині на яку набив очок гравець.

Наразі ось такі думки з приводу винагород, замість Мітрали після її отримання.




Mar 25, 2023, 16:4503/25/23
Mar 25, 2023, 16:45(edited)
04/17/22
1462

Ну частки інших героїв нам ніхто не дасть, а ось що б частинки Мітрали продовжили б падати - це було б чудово і, на мій погляд, не напружено для реалізації.

Mar 28, 2023, 14:3603/28/23
11/23/20
253
Dron

Ну частки інших героїв нам ніхто не дасть, а ось що б частинки Мітрали продовжили б падати - це було б чудово і, на мій погляд, не напружено для реалізації.

Огонь идея! и свежестью от нее веет. Жаль не сделают :) (не видать нам Митралл +4 на арене, печаль)

FreezyModerator
Mar 29, 2023, 00:1503/29/23
04/21/22
201
Pravuta

Огонь идея! и свежестью от нее веет. Жаль не сделают :) (не видать нам Митралл +4 на арене, печаль)

Мітралу можна покращити Ясновидицею, тому цілком реально, але хтось хоче, щоб йому 4 Ясновидиці випало, замість якоїсь хорошої войд леги?) думаю, ні