All Categories

Команда на важку Лаву

Команда на важку Лаву

Search
FreezyModerator
Mar 23, 2023, 17:1903/23/23
04/21/22
201

Команда на важку Лаву

Якщо в когось є можливість і бажання протестувати команду на важку лаву: Шамаель, Якарл, 2 Шерімайни/Мічених (рарка з Варварів) і якийсь призов/контратака/відбиття шкоди. В мене, на жаль, є поки тільки Якарл з цих усіх героїв, ну і Фагракін в якості призову, і ще пару з відбиттям шкоди.

  1. Шамаель атакує а1 за кожен накладений штраф на союзників, бос накладає 2 штрафи на 5 героїв, тобто він має збити 10 щитів, якщо спрацьовує талант Майстер війни і дар Фантомний дотик на кожен удар, то ще більше, якщо тільки раз, ну то за 10 ударів, думаю, має спрацювати і це буде вже 12 ударів по щиту + якщо контратака, то виходить 13.
  2. Якарл має з а2 штраф швидкості, з а1 2 удари 50% (55% з талантом Снайпер) Замороження, з а3 - 100% замороження.
  3. Ширимайна або Мічений мають на а1 3 удари 25% (30% з талантом Снайпер) Замороження, у Ширимайни з а3 ще є зі 100% шансом замороження. Їх потрібно двоє в будь якій комбінації (2 Шеримайни, 2 Мічених або 1 Шеримайна і 1 Мічений)
  4. Тімап ( або призов союзників в атаку)/контратака/відбиття шкоди пропоную 5-тим героєм в даний сетап, щоб якомога швидше збити щит й почати атакувати боса навичками з замороженням для скорочення його шкали ходу. Цей герой також може володіти Щитами, Щитами союзника для виживання команди після першої атаки, або зняттям дебафів з команди, або бафом швидкості, щоб компенсувати дебаф швидкості накладений босом.

Варіанти героїв, які підходять під ці критерії:

  • Кардіель - тімап і зняття дебафів
  • Валькірія - контратака і щити
  • Карколом - контратака і щити союзника
  • Інші герої, які мають лише відбиття шкоди, контратаку чи призов, таких є багато, список був би довгий) Варто звернути увагу, щоб в таких героїв був ще штраф захисту/слабкість та/або баф атаки, баф швидкості.

Як відомо, в боса на 10 поверсі швидкість 250 (зі штрафом від Якарла буде 170), опір 320-345, тому якщо 5-тий герой буде мати Відбиття шкоди чи Контратаку, то йому слід дати 251+ швидкість, щоб він перед ходом боса наклав цей баф. Якщо герой з тімапом, то йому потрібно 249 швидкість, щоб він першим походив після атаки боса й зразу збити щит. Усім  решта по можливості дати до 248 швидкість, щоб частіше ходили й частіше атакували боса з замороженням. Так як Шамаель в цій команді лише для швидкого збиття щита, то йому швидкість не так важлива, важливо щоб він вижив після першої атаки боса (як і всі решта), але чим вища швидкість буде у нього, тим більше шкоди нанесе.

 Усі герої, що накладимуть штрафи повинні мати 320+ точності відповідно до опору боса (чим вище, тим краще, бо 321 точність проти 320 опору - це 92.8% шанс, що бос не відіб'є штраф, при 400 точності - цей шанс 96,96%, і, як усім відомо, він не може перевищувати 97% - це при 434 точності буде). 

Також Міченим/Ширимайнам/Якарлу варто підібрати сет Невтомності (з додатковим ходом), це повинно підвищити шанси на успішність цієї тактики. 

По пресетах на босі: 

  • Першим в команді має ходити герой з пункту 4, в залежності яку роль відіграє, то до боса або зразу після боса, як описано два абзаци вище. Якщо цей герой з Контратакою чи Відбиттям шкоди і ця навичка не наносить шкоди, не бафає атаку/швидкість команди, то її можна забороняти й ставити тільки прапорець, оскільки ця тактика розрахована, що бос ходить лише перший раз.
  • Після першого ходу боса, щит у нього має впасти, тому наступним має походити Якарл з а2, щоб накласти штраф швидкості на боса або герой зі зняттям дебафів з команди, якщо такий є, а далі Якарл з а2.
  • Мічені ходять лише з а1, Ширимайнам (а2 виключити) не знаю наскільки доцільно відключати а3 чи краще 100% замороження одне чи 3 удари з 30% шансом - потрібно тестити, так само і в Якарла чи варто вимикати а2 і а3.

P.S. Це лише стратегія "на папері", не факт що вона працюватиме ідеально чи взагалі працюватиме, потрібно тестувати. Можливо якщо комусь позволяють артефакти, то можна зробити таку ж команду, але без Шамаеля (замість нього ще одного Міченого/Ширимайну) і грати зі збиттям шкоди одразу через тімап героїв.

Ресурси, які були використані під час написання цього топіку:

1) https://raid.guide/uk/ - присутня українська локалізація.

2) https://ayumilove.net/raid-shadow-legends-guide/ - на сайті є вбудований перекладач під різні мови, в тому числі українську.

3) https://hellhades.com/ - лише англійська мова, але дуже багато інформації по рейду.

Дякую за увагу! Поширюймо контент українською. Якщо у вас є зауваження, доповнення, виправлення пишіть у коментарі.


Views
39
Comments
10
Comments
FreezyModerator
Mar 23, 2023, 17:2103/23/23
04/21/22
201

Якщо це прочитає модерація, то можливо цей топік має бути в "Гайди від гравців", то перенесіть за наявності такого інструменту, а як ні, то повідомте, я скопіюю й напишу там.

Mar 23, 2023, 17:3903/23/23
07/19/19
220

Привіт, підскажи будь ласка, ти цю команду десь бачив чи тестив? 

Росписав все дуже конкретно и зрозуміло, яка роль кожного чемпіона та приблизно його сбірка, та герої для лайт контенту в цілому доступні. Чому питаю про тести, якщо переносити цю тему у "Гайди від гравців", то для цього як раз потрібно розуміти чи працює така команда на практиці та з якими результатами. Також дякую що поділився посиланнями на джерела з яких брав інформацію!

FreezyModerator
Mar 23, 2023, 17:4403/23/23
04/21/22
201
[SLD]MARKERO4EK

Привіт, підскажи будь ласка, ти цю команду десь бачив чи тестив? 

Росписав все дуже конкретно и зрозуміло, яка роль кожного чемпіона та приблизно його сбірка, та герої для лайт контенту в цілому доступні. Чому питаю про тести, якщо переносити цю тему у "Гайди від гравців", то для цього як раз потрібно розуміти чи працює така команда на практиці та з якими результатами. Також дякую що поділився посиланнями на джерела з яких брав інформацію!

Ні, на жаль, не тестував, на початку написав про це і вкінці в постскриптум також. Лише з відкритої інформації про героїв і боса придумав.

Mar 23, 2023, 17:5603/23/23
07/19/19
220
Freezy

Ні, на жаль, не тестував, на початку написав про це і вкінці в постскриптум також. Лише з відкритої інформації про героїв і боса придумав.

Дякую за уточнення!

Поспостерігаємо за темою, можливо хтось захоче затестити та скине результати, тоді можно буде вже перенести у гайд.

OracleCommunity Manager
Mar 24, 2023, 10:5103/24/23
03/02/21
571

Дуже дякую за докладний гайд! Якщо у тебе є також інші команди та поради, що були б корисні для гравців - будь ласка, не соромся та напиши їх на форумі 🤗


Mar 24, 2023, 12:4603/24/23
08/22/17
2408

Я не знаю, як у автора. Но мої ДД його удар не переживають. И там навіть не в щитах проблема. Він бье, як Чак Норіс з розвороту )

AlexUA_KhModerator
Mar 24, 2023, 13:5403/24/23
Mar 24, 2023, 13:55(edited)
02/11/20
1665

Вітаю, вставлю свої 5 копійок, бо маю певний досвід та скласти схожу команду можу:

i

Є такі моменти:

- Снайпер не збільшує вірогідність накласти Заморозку, це робить талант Паніка, і Ширімайні я його таки дав, бо на практиці стандарний шанс на Заморозку у неї, як кіт наплакав.

- Шамаель дійсно цікавий варіант, проте босс може і не накласти на всіх дебафи, а що більш важливе, Лицар ходить своїм А2 один раз, а далі декілька разів з А1, на якому немає дебафів, як і немає допомоги від Шамаеля.

- В цілому розраховувати на Заморозку це не варіант для нормального фарму поки що, бо навіть 55% у Якарла не означають, що з 10 ударів 5 або 6 накладуть Заморозку, може бути і таке що декілька ходів не накладає нічого. Та навіть декілька чемпіонів з не стабільною Заморозкою в сумі не дають стабільний дебаф.

- Враховуючи вищезазначене, я вибрав Горі, бо він гарантовано накладає 3 рази Заморозку зі свого А2, шкода, що КД 3 ходи, але все одно краще ніж Ширімайна чи Мічений.

- Великим мінусом є довге проходження хвиль, а також самого босса (при тому, що навіть 6 лвл я таки не осилив) немає штрафів та механік, що пришвидшують вбивство босса. Найкращим варіантом тут буде Темний Каель зі своєю активацією Отрути або Ніндзя.

Такий варіант теж не працює, бо достатньо пару разів не накласти заморозку і босс з тобою довго розмовляти не буде:

i

Якарл, Ширімайна, Горі одягнуті в сет Невтомності (з додатковим ходом) у них достатоньо точності, а швидкість 224, 229, 231 відповідно, також у мого тім-ап чемпіона 302 швидкості. І цього всього не вистачає для босса на 6 рівні у якого всього 150 швидності, він з 0 полоски ходу (після тім-апу та Горі) всеодно поступово заповнює її і я один момент бам - мінус 4.

Проте ідеї дійсно цікаві, логічні, правильні, продовжуй, я з радістю допоможу з реалізацією.

Можливо мені потрібно змінити склад команди, або підтягнути характеристики, ти можешь сміливо пропонувати.

FreezyModerator
Mar 24, 2023, 14:1803/24/23
Mar 24, 2023, 14:20(edited)
04/21/22
201
AlexUA_Kh

Вітаю, вставлю свої 5 копійок, бо маю певний досвід та скласти схожу команду можу:

i

Є такі моменти:

- Снайпер не збільшує вірогідність накласти Заморозку, це робить талант Паніка, і Ширімайні я його таки дав, бо на практиці стандарний шанс на Заморозку у неї, як кіт наплакав.

- Шамаель дійсно цікавий варіант, проте босс може і не накласти на всіх дебафи, а що більш важливе, Лицар ходить своїм А2 один раз, а далі декілька разів з А1, на якому немає дебафів, як і немає допомоги від Шамаеля.

- В цілому розраховувати на Заморозку це не варіант для нормального фарму поки що, бо навіть 55% у Якарла не означають, що з 10 ударів 5 або 6 накладуть Заморозку, може бути і таке що декілька ходів не накладає нічого. Та навіть декілька чемпіонів з не стабільною Заморозкою в сумі не дають стабільний дебаф.

- Враховуючи вищезазначене, я вибрав Горі, бо він гарантовано накладає 3 рази Заморозку зі свого А2, шкода, що КД 3 ходи, але все одно краще ніж Ширімайна чи Мічений.

- Великим мінусом є довге проходження хвиль, а також самого босса (при тому, що навіть 6 лвл я таки не осилив) немає штрафів та механік, що пришвидшують вбивство босса. Найкращим варіантом тут буде Темний Каель зі своєю активацією Отрути або Ніндзя.

Такий варіант теж не працює, бо достатньо пару разів не накласти заморозку і босс з тобою довго розмовляти не буде:

i

Якарл, Ширімайна, Горі одягнуті в сет Невтомності (з додатковим ходом) у них достатоньо точності, а швидкість 224, 229, 231 відповідно, також у мого тім-ап чемпіона 302 швидкості. І цього всього не вистачає для босса на 6 рівні у якого всього 150 швидності, він з 0 полоски ходу (після тім-апу та Горі) всеодно поступово заповнює її і я один момент бам - мінус 4.

Проте ідеї дійсно цікаві, логічні, правильні, продовжуй, я з радістю допоможу з реалізацією.

Можливо мені потрібно змінити склад команди, або підтягнути характеристики, ти можешь сміливо пропонувати.

Точно, зі Снайпером помилка вийшла, а з талантом Паніка не візьметься тоді Майстер війни чи Вбивця гігантів, що в рази затягує бій з босом. Щодо Шамаеля, то я його розглядав тут саме для збиття щита якнайшвидше і робив розрахунок, що Замороження вистачить від таких героїв, щоб зрізати шкалу. Значить все таки з такими шансами заморозки у Ширимайни і Міченого така тактика не працюватиме, шкода. Щодо Горі, то так, про нього багато блогерів ще тільки на анонсі боса заговорили, але я якраз не брав його до уваги тут, бо кд 3 ходи. Піксніель до ребалансу з 5 атаками, де перша атака 30%, наступні по 100% шансами Замороження можливо б допомогла з ним, можливо варто б було її повернути, все одно вона не дуже заграла після ребалансу, а так хоч би на важку лаву могла б ходити) 

Ще як варіант збільшити зріз шкали від Замороження до 20-30%, можливо б тоді було більше сенсу грати через Замороження, а так, оскільки мало героїв з хорошими шансами Замороження й мультиатаками, то простіше робити живучу команду зі штрафами швидкості, лікування і проходити дуже довго. Там звісно душі підвищують шкоду й знижують отриману шкоду, але там аж 5* потрібні, для максимального ефекту( 

Можливо якісь дари, які взагалі не використовуються переробити у щось із Замороженням чи збільшенням шансу від навичок з ним. Або, так як пропунують багато гравців, нерфити швидкість і/або кількість щитів у боса.

Mar 24, 2023, 14:5803/24/23
05/30/20
358

Привіт усім, я теж поділюся своєю командою. Можливо комусь буде корисно.

На даний момент 10 рівень лави неможливо швидко проходити без Кардіеля та Валькірії. А також через його швидкість 250, неможливо використовувати героїв заморозки (я це тестував з двома Ширімайнами зі швидкістю 370).

Однак 5 і 6 рівень можна формувати шляхом скорочення шкали ходу Босу і мати на героях досить бюджетні показники.

i

Ось моя команда, постараюся розповісти про всі нюанси:

Cardiel - 270 швд;

Tomb Lord - 263 швд, 100 кш, 350 тчн и сет Cursed(Прокляття);

Gory - 263 швд, 350 тчн;

Yakarl - 250 швд, 100 кш, 350 тчн;

Dark Kael - 236 швд, 100 кш, 350 тчн;

Кардіеля може замінити будь-який герой з навичкою спільної атаки (я тестував з Фахракіном), проте час проходження збільшиться. Задум моєї команди полягає в тому, що Володар вбиває хвилі за допомогою отрути, поки Якарл і Горі заморожують їх.

Важливо:

На босі відімкнути А3 у Горі та А2 у Володаря, Каеля. Це потрібно, щоб не забивати шкалу штрафів великою кількістю отрути. Якщо шкала штрафів буде заповнена, то герої заморозки не зможуть скоротити шкалу ходу босу.

Мені більше цікаво за сети Лікування і зі Штрафом лікування - їх взагалі кудись використовують?)

Цей сет мені приховав час проходження на 1 хвилину 🙂

Mar 24, 2023, 17:0603/24/23
Mar 24, 2023, 17:06(edited)
08/22/17
2408

Якщо уже пішла така бадяга, то прошу ознайомитися і з моїми інвалідами. Нажаль, з Якарлом нічого не вигадав, бо він слабенький надто як на мене. Машка хочаб дае баф швидкости, за рахунок чого команда ходить значно частіше.

i

Підхід базується на тому, що Валька кожен хід босса закриває інвалідів щитами і дає контратаку. Але не дивлячись на це, якщо Сохатий не накине штраф атаки, то можете бути певні, що після 1-го ж удару босса половина команди дістанеться Вальґали.