All Categories

Чи актуальні сети контролю?

Чи актуальні сети контролю?

Search
Mar 23, 2023, 15:2203/23/23
05/30/20
358

Чи актуальні сети контролю?

Сети контролю, а саме: Ступор, Мороз, Оглушення, Провокація, Озноб, були введені в гру задовго до появи таких сетів як Камнешкіра та Загородження. Щоб протистояти героям у контроль сетах, була необхідність мати або вузький перелік героїв, які знімають штрафи, а також накладають бонус імунітет, або кілька героїв або цілу команду в сеті імунітет. З появою сетів із гідри з'явився значний дисбаланс та перевага на бік сетів шкіри. Якими сетами контролю ви користуєтеся найчастіше і чи ви ними користуєтеся взагалі?

В англомовному ком'юніті я побачив обговорення про ці сети, і там була пропозиція, щоб штраф накладався не тільки коли герой із сетом контролю завдає удару або отримує удар, а в обох випадках. Наприклад сет морозу, 20% шанс заморозити атакуючого ворога на 1 хід. Що якби сет працював так: 15% шанс накласти мороз та 15% шанс заморозити атакуючого ворога на 1 хід. 

Що ви думаєте про це і чи грали б ви саме такими сетами контролю?

Views
20
Comments
2
Comments
FreezyModerator
Mar 23, 2023, 15:4503/23/23
04/21/22
201

На Війнах Фракцій користуюсь сетами Оглушення для героїв з масовими атаками, знаю що на гідру інколи можуть вдягати сет Провокації. Сет Ступору має найбільший шанс накладання, але сон спадає від удару, тому не бачу в ньому сенсу. Щодо сету Морозу, то накладати замороження від ударів було б добре якраз для важкої лави, можливо його й змінять, якщо виявиться, що лава занадто важка. Мені більше цікаво за сети Лікування і зі Штрафом лікування - їх взагалі кудись використовують?)

Mar 24, 2023, 09:5003/24/23
05/24/19
16

Я користуюся сетом оглушення для торміна. Гарно себе показує навіть після камнешкіри. Ще Укко, теж досить гарно показує себе у сьому сеті.

Сном багато разів намагався користуватися, але він взагалі не вартий своєї уваги. Йому або суттєво підняти шанс треба, або щось таке...