All Categories

Прес-реліз 9.00

Прес-реліз 9.00

Вітання, Рейдери!

Оновлення 9.00 вже наближається, а це означає, що Облога, найбільший ігровий режим цього року, вже зовсім скоро зʼявиться у грі. Саме так, кланове протистояння, якого всі так чекали, вже зовсім близько! Наш сьогоднішній прес-реліз розкаже вам про цей режим, його механіки та нагороди більш детально, отож приготуйтеся. Подій таких масштабів Телерія ще не бачила!

Облога

Основи

Ми традиційно підготували для вас відео-гайд, в якому пояснимо, як працює режим Облога і розповімо в деталях про всі його механіки. Ми вже додали першу частину до нашого YouTube каналу і дуже скоро плануємо додати і другу частину. Ми також підготували для вас письмовий варіант у вигляді цього прес-релізу.

Облога – це ігровий режим, у якому два клани зійдуться у безжальному поєдинку, з якого переможцем вийде лише один з них. Гравці, які хочуть прийняти участь в цьому режимі, повинні бути учасниками клану і мати рівень акаунту не нижчий за 45. Учасники кланів, які матимуть рівень нижче, ніж 45, не зможуть взяти участь у битвах Облоги, навіть якщо їх клан змагатиметься в цьому режимі. Як тільки гравець виконає необхідні умови, він зможе перейти на вкладку ігрових режимів і обрати Облогу.

Кожен клан матиме власну Фортецю, яку він оборонятиме. Як ви вже могли здогадатися з назви режиму, кожному клану потрібно обороняти власну Фортецю й водночас штурмувати ворожу. Кожна Фортеця складається з різних будівель, які повʼязані між собою шляхами, і кожна з яких надає клану певні бонуси, що допомагають йому під час Облоги. Хоча Фортеці всіх кланів мають однакове планування та кількість будівель і не можуть змінюватися, гравці все ж таки зможуть певним чином їх покращувати, полегшуючи для себе ігровий досвід.

Для цього гравцям знадобиться два унікальних для Облоги ресурси: Флорини та Сфери мани. Їх можна буде отримати в якості нагород під час проходження битв Облоги, однак після релізу 9.00 усі гравці отримають певну кількість цих ресурсів, щоб мати змогу підготуватися до своєї першої битви в цьому режимі.

Хочемо зазначити, що Флорини не збережуться на балансі гравця, якщо він змінить клан. Тож, якщо ви плануєте це зробити, радимо вам поквапитися і вступити в новий клан до того, як оновлення зʼявиться у грі, в іншому випадку ви втратите цей подарунок.

Усі споруди в Фортеці починаються з 1 рівня, однак гравці зможуть використати Флорини для покращення будь-якої з них.

Покращення споруди дає змогу збільшити кількість команд захисту, які в ній розміщені, а також відкриває інші, більш корисні бонуси. Чим більшою є ваша команда захисту, тим краще, оскільки споруда, що втратила всі такі команди під час Облоги - вважається зруйнованою. Такі споруди більше не надають гравцеві бонусів і повинні бути відбудовані за Флорини, перш ніж вони знову почнуть приносити користь.

В свою чергу, Сфери мани необхідні для активації Бонусів і умов. Гравець може зберігати їх на власному балансі, або ж подарувати клану. Нижче, ми детально пояснимо, що це за ресурси і для чого вони потрібні, а саме в секції, яка присвячена спорудам нового режиму. Гайда!

Споруди

Окрім чотирьох типів споруд у Фортеці, є ще Застави, що стоять окремо. Усі споруди можуть бути покращені до третього рівня, і більшість з них надають бонуси, деякі з яких впливають на інші споруди та Застави.

Цитадель

Цитадель - це найголовніша споруда в будь-якій Фортеці. Вона вміщує в собі від 12 до 18 командам захисту (в залежності від рівня) і надає додатковий бонус рівня, який впливає на всі інші споруди та Застави. Не зважайте на назву - в майбутньому ми плануємо розширення Фортеці шляхом додавання нових рівнів з ще більшою кількістю додаткових Цитаделей. Коли це станеться, то вищезазначений бонус буде діяти тільки для того рівня, на якому знаходиться конкретна Цитадель. На даний момент кожна Фортеця матиме лише одну Цитадель.

Гравці зможуть покращити свої будівлі лише до того рівня, на якому знаходиться їхня Цитадель, тому варто зосередитися на її покращенні в першу чергу, якщо ви не хочете загалом погіршити оборонну здатність свого клану.

Захоплення Цитаделі клану супротивника є однією з головних задач при проходженні Облоги. Якщо супротивник не зможе захопити вашу Цитадель - усі члени вашого Клану отримають додаткові нагороди наприкінці етапу битви. 

Святилища мани

Кожна Фортеця має два Святилища мани. Окрім того, що вони надають свої власні бонуси і вміщують від 6 до 9 команд захисту, за їх захист учасники клану зможуть отримати Сфери мани. Водночас атакуючий клан може декілька разів “напасти” на команди супротивника, розміщені на зруйнованих Святилищах мани, і отримати за це додаткові Сфери мани (кожен учасник клану може напасти на переможену команду захисту ще один раз). 

Вежі магії

Окрім того, що у Вежах магії може бути розміщено до 4 команд захисту, ця споруда також надає спеціальний бонус як для самої себе, так і для інших споруд або Застав, безпосередньо з'єднаних з нею сполучними шляхами.

Активувати бонус Вежі магії може лише лідер клану або його заступники. Також, вони повинні обрати унікальний бонус для кожної такої Вежі - використовувати один і той самий бонус знову і знову не можна. 

Оборонні вежі

Оборонні вежі працюють подібним чином до Веж магії і також можуть розміщувати в собі до 4 команд захисту, однак їх бонус розповсюджується лише на команду, що захищає кожну конкретну Вежу. З іншого боку, вони можуть одночасно посилити ваших Героїв та послабити нападаючі команди.

Також, активувати бонус Оборонної вежі може лише лідер клану або його заступники, і так само як і у ситуації з Вежами магії, кожен з таких бонусів повинен бути унікальним. 

Застави

Застави є ще однією унікальною локацією в Фортеці. На відміну від споруд, Застави не можуть бути покращені або зруйновані - це радше важливі тактичні об'єкти, як-от мости, барикади й перехрестя, де герої можуть тримати оборону. Відповідно, на одній Заставі може знаходитися лише одна команда захисту.

Ще однією відмінністю між Заставами та спорудами є умови. На початку кожної Облоги усі Застави отримають три випадкові умови з усіх можливих для Фортеці (чим вищий буде рівень Цитаделі, тим більшою буде кількість умов). Будь-який гравець, який виставляє своїх Героїв на Заставі, може використати Сфери мани, щоб активувати одну з цих умов.

Важливо памʼятати, що ці умови одночасно впливають як на атакуючу команду, так і на ту, що захищається. Наприклад, обидва супротивники можуть бути вимушені використовувати Героїв конкретної рідкісності або елементу, не зможуть воскрешати Героїв, або ж не зможуть маніпулювати шкалою ходу супротивника. Подумайте двічі, перш ніж активувати будь-яку з умов і переконайтеся, що вона насправді посилить вашу команду!

Етапи

Кожна Облога розділена на 4 етапи: підготовка, підбір, битва й оброблення результатів.

Етап підготовки

Етап підготовки триває 12 днів після закінчення попередньої Облоги. Клан може відбудовувати споруди та підвищувати їх рівень, розміщувати в них команди захисту, а також обирати бонуси й умови для майбутньої битви.

Ви також можете забирати неотримані винагороди та переглядати звіти про битви, щоб побачити, які результати були у вашого клану під час останньої Облоги. Під час фази підготовки ви не можете бачити інші Фортеці або оголошувати про атаку на них.

Етап підбору

Якщо ви відповідаєте всім необхідним вимогам для участі в Облозі, ваш клан буде протистояти клану противника подібної сили. Але якщо під час етапу підготовки ваш клан не виставив щонайменше 15 команд захисту у Фортеці, ви не будете брати участь у підборі. Таким чином, неактивні клани будуть виключені, а нові клани не будуть втягнуті в бій, який їм ще не під силу.

Результати кланових турнірів, позиція у клановій лізі та декілька інших факторів визначатимуть перший підбір для кожного клану, а Переможні очки, зароблені під час Облоги, визначатимуть підбір у всіх наступних битвах.

Етап битви

Після завершення підбору починається етап битви. Фортеця клану противника відкривається, і ви отримуєте 2 дні, щоб завоювати її, одночасно захищаючи свою від контратак. Під час цього етапу не можна відбудовувати будівлі, перепризначати Героїв для захисту Фортеці або переобирати бонуси — обов’язково налаштуйте все це під час етапу підготовки або ж постраждаєте від наслідків поганого планування!

Етап оброблення результатів

Останній етап фокусується на обробленні результатів поточного бою Облоги і триває 3 години. В цей час ви не можете нічого робити: жодних атак, жодної відбудови тощо. Після завершення оброблення результатів обом кланам показується табло з результатами, а також стають розблокованими нагороди за Облогу.

Механіка Облоги

Окрім Флоринів та Сфер мани, в битвах Облоги є ще один важливий ресурс,  це - сувої. Існує три типи сувоїв, кожен із своїм призначенням.

Сувої захисту дозволяють призначати Героїв для захисту споруд або Застав. Одна команда захисту коштує один сувій, хоча, якщо ви передумаєте, то можете перепризначити цю команду пізніше під час етапу підготовки, не втрачаючи сувій. Кожен клан отримує достатньо сувоїв захисту для 30 учасників клану, щоб заповнити всі відкриті слоти у своїй фортеці. Клани з менш ніж 30 учасниками будуть у невигідному становищі, тому прискорюйте набір до запуску Облоги!

Одного Героя не можна одночасно обрати до різних команд захисту (якщо у вас немає дубліката), але Героя у захисті можна одночасно використовувати та в наступальних битвах у ворожій Фортеці.

У більших спорудах гарнізон ділиться на декілька груп. Наприклад, Цитадель 3-го рівня складається з 6 груп, кожна з яких має 3 команди захисту. Нападник повинен перемогти першу команду в кожній групі, перш ніж зможе кинути виклик іншим. І оскільки лише гравець, який обрав своїх Героїв на певну позицію, може переобрати їх (навіть лідер клану не може цього зробити!), є сенс обговорити стратегію з вашими однокланцями, а не просто кидати своїх бійців у перший вільний слот.

Ви також можете обрати Героїв до запасної команди. Якщо наприкінці етапу підготовки якісь слоти споруд залишаються порожніми, гра спробує їх заповнити автоматично, обираючи запасні команди із спільного пулу клану.

Збережені команди - останнє, що потрібно пам'ятати про захист. Гра буде запам’ятовувати ваші комбінації Героїв між Облогами, тож вам не доведеться щоразу обирати їх вручну, якщо ви цього не хочете. Крім того,  щоб заповнити слот, ви можете обрати одну зі своїх збережених команд, призначених для Арени.

Сувої атаки потрібні для початку битв проти гарнізонів клану противника. Їх точна кількість може відрізнятися від однієї Облоги до іншої, але всі учасники клану отримають 1 гарантований сувій атаки, а потім додаткову кількість буде розділено між усім кланом, в залежності, скільки задовольняючих вимогам гравців у ньому, та скільки слотів для гарнізону існує у Фортеці противника.

Однак не можна атакувати будь-яку споруду. На початку кожної Облоги відкривається обмежена кількість локацій для штурму, і лише після того, як ці Пости та споруди буде захоплено, можна продовжувати йти углиб ворожої Фортеці. Для цього потрібно перемогти всі команди захисту. Споруди, які були захоплені таким чином, вважаються знищеними, а будь-які надані ними бонуси анулюються. Але якщо хоч одна команда захисту залишилася неподоланою, то споруда не вважається захопленою, а нападники не отримують Переможні медалі.

Після початку битви команда захисту, яка бере участь у цій битві, стає неактивною на час бою. Лише якщо атакуючий гравець програє, один із його однокланців може атакувати ту саму команду. Порожні слоти захоплюються без бою, хоча все одно потрібно витратити сувій атаки, щоб отримати їх.

Крім того, майте на увазі, що кожен Герой може брати участь лише в 2 атакуючих битвах за одну Облогу. Не марнуйте найкращу команду там, де можна обійтися слабшою!

Сувої реваншу стануть в нагоді, якщо ви зазнали поразки та хочете спробувати ще раз. За потреби можна змінити Героїв, тож не бійтеся пробувати нові тактики. Кожен гравець отримує стільки сувоїв реваншу, скільки має сувоїв атаки.

Завдання

Є два основних завдання, які клан повинен виконати, щоб виграти битву в Облозі: захопити ворожу Цитадель та заробити більше Переможних медалей. Щоб досягти першого, ваш клан повинен перемогти всі команди захисту, зібрані у Цитаделі. Переможні медалі можна отримати, захопивши споруди та Застави супротивника або успішно захищаючи свої власні.

Важливо пам’ятати, що кількість Переможних медалей не залежить від рівня споруди, тому інколи буде розумніше захопити порожню Оборонну вежу низького рівня, ніж облягати добре захищене Святилище та витрачати дорогоцінні сувої атаки на битву без гарантованого результату.

Якщо ні один із кланів не досяг обох цих цілей, то в Облозі не буде переможця, і обидва клани повертаються додому з обмеженими винагородами.

Нагороди

За перемогу в атакуючих битвах і збереження непереможених команд захисту наприкінці Облоги ви отримаєте кілька Флоринів та зможете битися в раніше знищених Святилищах мани ворожої Фортеці, щоб заробити Сфери мани. Крім того, за захоплення цих Святилищ, захоплення ворожої Цитаделі або захист власної весь клан отримає Сфери мани.

Покрокові нагороди стають доступними для всього клану, якщо ви заробили достатню кількість Переможних медалей, щоб їх розблокувати.

Якщо ваш клан переможе та виконає обидві умови для перемоги, ви зможете насолодитися Скринею перемоги. У ній містять різноманітні ресурси, зокрема частки Героя Ламасу Повновладної — могутнього легендарного Героя підтримки, якого ви просто не хочете пропустити! Невдовзі ми випустимо спеціальний випуск Champion Spotlight, щоб розповісти про неї більш детально.

Нарешті, клани-переможці отримають Трофеї облоги, які відображатимуться разом із Трофеями турніру кланів. Також будуть доступні Рейтинги облоги із кількістю перемог і ресурсів, витрачених на справу клану.

Нові Герої

i


i


i


i


i

Ребаланс Героїв

i


i


 

Views
6
Comments
0
Jul 9, 2024, 15:4707/09/24